Dubai İstanbul Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Dubai – İstanbul Uçak Bileti

istanbul-ucak-biletiDubai’den İstanbul’a Havayolu ile Ulaşım

Birleşik Arap Emirlikleri’nin önemli şehirlerinden birisi olan Dubai’ye sürekli olarak İstanbul’dan birçok ziyaretçi gidiyor. Aynı şekilde ziyaretçiler tekrar İstanbul’a dönüyor. Ziyaretçilerin yaygın olarak Dubai – İstanbul seyahati için tercih ettiği ulaşım şekli ise genellikle havayoludur. Çünkü havayolu seyahati ile yolculuk süresi çok daha kısadır. Bu yüzden de uçakla seyahat en popüler olan seyahat şekillerinden birisi olmaktadır. Uçakla iki şehir arasındaki uçak yolculuğu yaklaşık olarak dört saatte tamamlanıyor. Ayrıca yolcular uçak seyahati ile yolculuklarını son derece güvenli bir şekilde tamamlıyorlar. Uçak seyahati süresi boyunca yolculara havayolu şirketleri tarafından çeşitli ikramlar da yapılıyor.

Dubai Uluslararası Havalimanı’na Nasıl Gidilir?

Dubai Uluslararası Havalimanı’nın şehir merkezine olan yakınlığı ulaşımın da kolay bir şekilde yapılmasını sağlıyor. Dubai Havalimanı’na gitmek için birçok kişi yaygın olarak şehir içerisindeki otobüsleri tercih ediyor. 401 ve 402 numaralı otobüslere binerek rahatlıkla havalimanına ulaşım sağlanabiliyor. Ayrıca kırmızı metro hattını kullanarak da kısa sürede havalimanına gidilebiliyor. Bunun dışında taksileri kullanarak da rahatlıkla havalimanına ulaşmak mümkündür.

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

İstanbul Havalimanı’ndan kent merkezine gitmek için genellikle otobüslerden yaralanılabiliyor. Havalimanı önünden kalkan otobüslerle kısa sürede şehir merkezine ulaşım sağlanabiliyor. Bunun yanında havalimanından metro ile de rahatlıkla şehir merkezine gidilebiliyor. Daha rahat bir şekilde ulaşım sağlamak isteyen yolcular ise havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanabiliyor. Son olarak taksi ve kiralık araçlarla da istenilen adrese gidebilmek mümkündür.

Dubai Uluslararası Havalimanı Hakkında Kısa Bilgiler

Ülkenin en kalabalık şehrinde yer alan Dubai Uluslararası Havalimanı yolcu trafiği açısından da ülkenin en işlek havalimanlarından birisidir. Sivil statüde hizmet veren havalimanında hem iç hatlar, hem de dışa hatlar terminali bulunuyor. Havalimanında çok sayıda havayolu şirketi her gün düzenli olarak uçak seferleri düzenlemektedir.

İstanbul Atatürk Havalimanı Hakkında Kısa Bilgiler

İstanbul’un havayolu konusunda oldukça önemli bir havalimanı olan Atatürk Havalimanı uzun yıllardan bu yana iç ve dış hatlar terminali ile yolcularına hizmet vermektedir. Havalimanı, aynı zamanda yolcu yoğunluğu açısından da dünyanın en yoğun havalimanları arasındadır. Onlarca havayolu şirketinin uçak seferi düzenlediği havalimanında her gün yüzlerce uçak iniş ve kalkış yapıyor. Havalimanı yılda 50 milyonun üzerinde olan yolcu kapasitesi ile ülkenin en yoğun havalimanı olma özelliğini de taşıyor.

Ucuz Dubai – İstanbul Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Sizlerde Dubai – İstanbul destinasyonu için seyahat edebileceğiniz uçak biletlerinizi istediğiniz zaman alo bilet hattı internet sitemizi ziyaret ederek temin edebilirsiniz. Üstelik sitede aradığınız bileti bulmak da oldukça kolaydır. Sadece iki adımda istediğiniz Dubai – İstanbul uçak bileti sayfasını bulabilir ve sitenin indirimlerinden yararlanarak satın alabilirsiniz. Üstelik tüm bu hizmetlerden yararlanmak için siteye üye olmanız da gerekmiyor.