Dusseldorf ve Hamburg’dan İstanbul’a Business Class Kalitesini Yaşayarak Uçun | AloBiletHatti.com

Dusseldorf ve Hamburg’dan İstanbul’a Business Class Kalitesini Yaşayarak Uçun

Atlas Global gibi ülkemizin en kaliteli firmalarından birisi ile birlikte havayolu ulaşımlarını gerçekleştirecek olan kişiler buna ek olarak Business Class uçak biletleri alarak yolculuklarını daha üst seviyeye çıkarıyor. Bu doğrultuda Dusseldorf ve Hamburg kentlerinden İstanbul’a gelen kişiler bu yolculuklarında 100 santimetre genişliğe sahip muhteşem koltuklarda seyahatlerini gerçekleştirecektir. 40 kilogram bagaj taşıma hakkına sahip olan kişiler bu yolculuklarında Atlas Global firmasının 3 saati aşan yolculuklarda sunduğu Uçan Şef kampanyasından da faydalanabilirler. Bu kampanya dahilinde Türk mutfağının en muhteşem lezzetleri kişilere sunulacaktır. İstanbul’a iniş yapıldıktan sonra VIP araçlar ile taşımacılık işlemleri de gerçekleşecektir.

Kampanyaya katılım için kişilerin biletlerini 31 Mart tarihine kadar satın alması gerekmektedir. Eğer kişiler biletlerini bu tarihe kadar satın alıp yolculuklarını da 25 Nisan – 14 Haziran ve 22 Ağustos – 29 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirirlerse bu kampanyadan yararlanacaklardır. Bu kampanya gidiş-dönüş uçak bileti alacak olan kişiler için geçerli olacaktır.

Kampanya dahilinde Hamburg ve Dusseldorf şehirlerinden İstanbul’a yapılan uçuşlar 399 dolar, Lefkoşa’ya yapılan uçuşlar 499 dolar, Türkiye’nin turizm noktalarına yapılan uçuşlar da 499 dolardan fiyatlandırılmaktadır.

Kurallar

  • Gidiş-dönüş biletlerinde kampanya geçerli olurken kalma süresi en fazla 1 ay olarak belirlenmiştir.
  • Rezervasyon ve biletleme işlemleri aynı anda yapılmaktadır.
  • Çocuk yolculara herhangi bir indirim uygulanması söz konusu değildir.
  • Çocuklara indirim uygulanmıyor olsa da 2 yaşını geçmemiş çocuklara %90 indirim uygulanacaktır.

Atlas Global bu kampanyanın şartlarında değişiklik yapabilmektedir.