Erzurum – Bodrum Uçak Bileti | AloBiletHatti.com

Erzurum – Bodrum Uçak Bileti

bodrum-ucak-biletiErzurum’dan Bodrum’a Uçakla Seyahat

Ülkenin bir ucundan bir ucu olan Erzurum’dan Bodrum’a seyahat etmek isteyen yolcuların sıklıkla tercih ettiği havayolu ulaşımı, özellikle son zamanlarda giderek artmaktadır. Çünkü oldukça uzak olan iki destinasyon arasındaki yolculuk süresi havayolu ulaşımı il oldukça kısa sürmektedir. Erzurum – Bodrum uçak bileti olanaklarından yararlanan ve seyahatini havayolu ile gerçekleştiren yolcular aktarma seferleri dahil olmak üzere yolculuklarını dört buçuk saat gibi kısa bir sürede gerçekleştirebiliyorlar. Ayrıca havayolu şirketleri bu süre zarfında yolcularına yiyecek ve içecek konusunda çeşitli ikramlar sunuyorlar. Havayolu ulaşımının bu kadar sık tercih edilmesindeki en önemli etkenlerden birisi de elbette uçak seyahatlerinin oldukça güvenilir olmasıdır.

Erzurum Havalimanı’na Nasıl Gidilir?

Erzurum’dan Bodrum’a gitmek için havayolunu tercih eden yolcular, Erzurum şehir merkezinden havalimanına gitmek için genellikle otobüsleri kullanmaktadır. Çünkü otobüs ulaşımı, en ekonomik ulaşım şekillerinden birisidir. Şehrin farklı noktalarından sürekli olarak Erzurum Havalimanı’na otobüsler kalkmaktadır. Eğer daha rahat bir şekilde havalimanına ulaşmak istiyorsanız da aynı şekilde kent merkezinden taksilere binerek de havalimanına gidebilirsiniz.

Milas – Bodrum Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Turizm sektörü açısından oldukça önemli olan Milas – Bodrum Havalimanı’ndan Bodrum şehir merkezine ulaşım için de birbirinden farklı ulaşım seçenekleri bulunuyor. Havalimanına inen yolcular Havaş servislerini kullanarak şehir merkezine gidebildiği gibi, Muttaş servislerini kullanarak da rahatlıkla kent merkezine gidebiliyorlar. Bunun dışında havalimanından araç kiralayarak kendi kullandığınız araç ile de Bodrum’a gidebilirsiniz.

Erzurum Havalimanı Hakkında Kısa Bilgiler

Erzurum’un Aziziye ilçesi sınırları içinde yer alan Erzurum Havalimanı, ilk olarak 1966 yılında hizmete açılmıştır. İlk olarak askeri uçuşlara ev sahipliği yapan havalimanı, daha sonra yapılan değişikliklerle sivil uçuşlara da ev sahipliği yapmaktadır. Beton kaplamalı iki piste sahip olan havalimanı, ülkenin en uzun ikinci pistine sahiptir. Birçok havayolu şirketinin her gün düzenli olarak uçak seferleri düzenlediği havalimanının yıllık yolcu kapasitesi ise bir milyona yakındır.

Milas – Bodrum Havalimanı Hakkında Kısa Bilgiler

Sivil statüde hizmet veren havalimanı, isminden de anlaşılabileceği gibi hem Muğla, hem de Bodruma havayolu ulaşımı konusunda hizmet veriyor. Havalimanı, özellikle turizm açısından oldukça önemlidir. Yaz aylarında yolcu trafiği açısından oldukça yoğun olan havalimanı yıl içerisinde dört milyondan fazla yolcusuna hizmet vermektedir. Havalimanı, günümüzde iç ve dış hatlarda hizmet vermeye devam ediyor.

Ucuz Erzurum – Bodrum Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Erzurum’dan Bodrum’a gitmenin en kolay yollarından birisi olan havayolu ulaşımı için ihtiyacınız olan uçak biletini almanın en güvenilir yolu alobilethatti internet sitesidir. Sizlerde bu konuda oldukça kaliteli hizmetler veren sitemizi ziyaret ederek istediğiniz uçak biletini hem güvenli, hem de ekonomik bir şekilde satın alabilirsiniz. Üstelik alo bilet hattı ana sayfasında yer alan arama alanı sayesinde aranılan uçak biletini birkaç adımda rahatlıkla bulabilir ve işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.