FlyPgs Paris Uçuşları 33,99 $’dan İtibaren ! - Alobilethatti.com

FlyPgs Paris Uçuşları 33,99 $’dan İtibaren !

alobilethatti-pegasus-paris-ucak-biletiHavayolu taşımacılığında en çok sefer düzenleyen firmalardan biri olan Pegasus en uygun uçak biletleri ile Dünya’yı keşfettirmeye devam ediyor… Geniş uçuş ağına sahip olan firma aynı zamanda en modern ve güvenli uçak filosunu da bünyesinde barındırmaktadır. Bunun yanı sıra kaliteli hizmeti, güler yüzlü personelleri ile Pegasus sizler için var olmaya devam ediyor.

Fransa’nın başkenti olmasının yanında Dünya’nın en önemli şehirlerinden biridir Paris. Herkesce bilinen Eyfel Kulesi bu şehrin sembolü olma özelliğine sahiptir. Şehrin başka bir sembolü ise moda ve lüks yaşamın merkezi olmasıdır. Alışveriş yapabileceğiniz yüzlerce ünlü markanın mağazaları Paris’te bulunmaktadır. Eyfel Kulesi, Şanzelize Caddesi, Louvre Müzesi ise Paris’in ve aynı zamanda Avrupa’nın en önemli tarihi ve turistik merkezleridir. Şehre ilk adımınızdan itibaren unutamayacağınız bir seyahat deneyimi sizleri bekliyor…

Pegasus’un tarifeli uçuşlarıyla İstanbul – Paris uçuşları sadece 33,99 $’dan başlayan fiyatlarla.

İstanbul Sabiha Gökçen – Paris hattındaki uçak biletlerinizi 33,99 $’dan başlayan fiyatlarla satın alabilir, Işık Şehir Paris’i keşfedebilirsiniz.

Hiç zaman kaybetmeden www.alobilethatti.com ’a giriş yapın, istediğiniz havayolu firması ile dilediğiniz yere hızlı, güvenilir ve en uygun fiyatlarla uçak biletinizi satın alın.

Alo Bilet Hattı sizlere iyi uçuşlar diler.