Garuda Indonesia Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Garuda Indonesia Uçak Bileti

Garuda Indonesia Uçak Bileti

Toplum arasında yaygın olarak Garuda Indonesia olarak bilinen ve asıl ismi PT Garuda Indonesia ( Persero ) Tbk olan havayolu şirketi, Hinduizm ve Budizm’e ait mitolojik dev bir kuş olan “Garuda “ isminden esinlenerek adlandırılmıştır. Firmanın merkezi Cakarta yakındalarındaki Tangerang şehrinde bulunan Soekarno – Hatta International Airport’ta yer almaktadır.

Garuda Indonesia havayolu şirketi merkezinin yer almakta olduğu Soekarno – Hatta International Airport’tan, Kuzeydoğu Asya, Doğu Asya, Orta Doğu, Avrupa ve Avustralya’ya uçak seferleri düzenlemektedir. Firmanın aynı zamanda diğer merkezlerinin de bulunduğu Bali’deki Ngurah Rai International Airport, Makassar’da bulunan Sultan Hasanuddin International Airport ve Medan’da bulunan Kuala Namu International Airport tan da çeşitli ülkelere uçak seferleri düzenlenmektedir.

Garuda Indonesia Havayolu şirketi günümüzde Liverpool FC’nin resmi ortakları arasında yer almaktadır. Sky Team üyesi olan havayolu şirketi, Uluslararası Havayolu Taşımacılığı Birliği IATA’ya 2008 yılında üye olmuş ve IOSA belgesini ise 2010 yılında almıştır. 2012 yılında ise yolcularına daha ekonomik bilet satışı yapmak için daha düşük maliyetlerle çalıştırılan Garuda İndonesia firmasına bağlı olan Citilink havayolu firması kurulmuştur. Firma 5 Mart 2014 tarihinde, Sky Team grubunun 20. üyesi olmuştur.

Birinci sınıf ya da ekonomi sınıfından Garuda Indonesia uçak bileti satın alabilir ve son derece keyifli bir seyahat imkanı ile yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. İnternet üzerinden kredi kartınızı kullanarak kolayca uçak biletinizi satın alabilirsiniz.