Hakkımızda | AloBiletHatti.com

Hakkımızda

Alobilethattı, Uçak bileti rezervasyonu ve satışını, online ve 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkeziyle gerçekleştiren, Türkiye’nin, en güvenilir, en hızlı ve en geniş kapsamlı uçak bileti satış portalıdır.

Alobilethattı sayesinde, uçak biletinizi kolayca almanın hazzını deneyimleyeceksiniz.

Uçak biletinizi, yurt içi ve yurt dışı dilediğiniz destinasyona, yerinizden kalkmadan, online olarak alabileceğiniz gibi 0850 250 22 66 numaralı çağrı merkezimizin profesyonel seyahat danışmanları eşliğinde kolayca edinebilirsiniz.

Alobilethattı Portalının, kullanıcılarına sunduğu üyelik sistemine, giriş yaparak, size özel kampanyalardan, indirimlerden ve sürprizlerden yararlanabilirsiniz. Güvenli, hızlı ve pratik şekilde, 2 adımda uçak biletinizi alabilirsiniz. Yurt içi, yurt dışı tüm havayolu firmalarının fiyatlarını aynı ekranda karşılaştırabilir, bütçenize en uygun seçeneği tercih edebilir ve gidiş dönüş farklı havayolu firması seçebilirsiniz.

Alo Bilet Hattı En kaliteli hizmeti “Maksimum Müşteri Memnuniyeti” odaklı sunmayı amaçlıyor

Alobilethattı Portalında, ödemelerinizi tüm kredi kartlarıyla, 3D Secure Güvenlik Sistemiyle güvenli bir şekilde yapabileceğiniz gibi Alobilethattı üzerinden sadece kredi kartı kullanmak zorunda da değilsiniz. PayPal, Mobil Ödeme ve BKM Express gibi gelişmiş güvenli ödeme yöntemleriyle de ödeme yapabilir ve sizin için en uygun gördüğünüz seçenekle biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Her geçen gün yenilenen sistemiyle teknolojiyle yarışan Alobilethattı başarılı yükselişine, kullanıcılarından ve acentelerinden aldığı güçle devam etmekte ve ilklere imza atmaktadır.