Hamburg İstanbul Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Hamburg – İstanbul Uçak Bileti

istanbul-ucak-biletiHamburg Gotik mimarisinin en güzel örneklerinin yer aldığı ve bu şehirde gezilip görülecek birçok yer mevcuttur. Hamburg Almanya’nın en büyük şehirlerindendir. Müzeler, tabiat parkları, her bir tarihi eser görünümündeki binaları ve limanı ile Hamburg’da gezilecek birçok yer bulunmaktadır. Kanal şehri olan Hamburg 1200 yıllık tarihi bir geçmişe sahip olan bir şehirdir. Nüfusu yaklaşık olarak 1 milyon 900 bin civarındadır. Kanallar ile birbirine bağlanmış olan şehir uzun yıllarca Orta ve Kuzey Avrupa’nın ticaretini Dünya’ya ulaştıran bir kapı görevi üslenmiş bir büyük şehirdir. Hamburg’da şehir içi ulaşım bir hayli fazla olanağa sahiptir. Şehir içinde, otobüsle, metro ile banliyö trenlerle ve taksiler ile şehir içi seyahat edebilirsiniz.

Hamburg , Almanya’nın en büyük ikinci şehri kendi başına bir eyaleti oluşturabilecek kapasitededir. Aynı zamanda Avrupa Birliği’ndeki en büyük 6. Metropol olduğu kesinleşmiştir. Hamburg’da görülebilecek bir çok tarihi geçmiş bulunmaktadır. Bunların arasında başlıca önerebileceğimiz ; Fischmark , HafenCity , Speicherstadt , Miniatur Wunderland , Planetarium , Hafenmuseum , Museum der arbeit , Das Feuerschiff böyle listeyi uzatabiliriz. Gezilip görülebilecek bir çok ve her zevke göre tarihi eserler bulunmaktadır. Ortalama olarak gezi için ayıracağınız gün sayısı 3-4 gün içinde gezebileceğinizi düşünmekteyiz. Hamburg’da para birimi olara Euro kullanılmaktadır. Hamburg ortalama uçak ile 3 saat 20-30 dakika arası sürmektedir.

İstanbul’un tarihine bakılacak olursa Hamburg’dan daha uzun bir tarihsel süreci olduğunu belirtmek gerekir. İstanbul’da tıpkı Hamburg gibi birçok Avrupa ülkesinin ticaret merkezi olarak kullanılmaktadır. İstanbul ve Hamburg arasında uçak seferleri sürekli olarak gerçekleştirilmektedir. İstanbul-Hamburg arasında günde 4 veya daha fazla uçuş yapılmakta ve 3 saat 20 dakika uçuş süresidir. Web sitemiz ile en hızlı uçak biletlerini alo bilet hattı ile gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul , tarihin en büyük savaşlarının kalıntıları ve tarih kokan bir şehir olmakla birlikte avrupanın en büyük metropol şehirleri arasındadır. İstanbulda bir çok alanda eğlenebileceğiniz alternatiflerin bolca olduğu olduğu güler yüzün bol olduğu halkının sıcak kanlı olması sizleri İstabulda iyi zaman geçirmenize sebep olucaktır. İstanbul manzaralarıyla ünlü en güzel şehirlerden bir tanesi olması ilginizi daha çok çekicektir.