Hartum Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Hartum Uçak Bileti

hartum-ucak-biletiHartum’a Uçakla Seyahat Etmenin Güzel Yanları

Sudan’ın başkenti olan Hartum, son 15 yılda çok büyük bir gelişim göstermiştir. 1994 senesinde nüfusu yalnızca 1 milyon olan şehir günümüzde 5 milyonluk nüfusu ile birlikte dünyanın önemli şehirleri arasında gösterilir. Ülkenin ticaret ve ekonomi yönünden de merkezi olarak gösterilen Hartum, bu sebeple her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği bir şehirdir. Hartum uçak bileti alarak ülkemizden de çok sayıda kişi şehre gitmektedir. Bu aşamada kişiler havayolu ulaşıma ile çok rahat bir yolcuk yaparken sonrasında geri dönüşte de aynı firmalar ile dönüş işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Hartum Havalimanı’na Nasıl Gidilir?

Şehir içi ulaşımda minibüsler, otobüsler ve taksiler kullanılırken botlar da ulaşım için tercih edilmektedir. Ancak botlar yalnızca şehrin belirli kısımlarına gittikleri için daha çok gezi amaçlı kullanılmaktadır. Havalimanın gidecek olan kişiler taksileri rahatlıkla kullanabilirler. Otobüsler ve minibüsler genel olarak doluluk oranı yüksek olan toplu taşıma araçlarıdır. Bu sebeple de kişiler taksiler ile daha rahat bir yolculuk yapabilirler. Özellikle yanlarında büyük çantaları ya da bavulları olan kişiler için kesinlikle taksiler önerilmektedir.

Hartum Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Havalimanından şehir merkezine ulaşımda da benzer bir senaryo devreye girer. Taksiler her zaman şehre gelen kişilerin önceliği olmaktadır. Bunun yanı sıra araç kiralama şirketleri de havalimanının içerisinde son derece yoğun bir biçimde çalışmaktadır. Bu doğrultuda kişiler bu firmalar aracılığıyla araçlarını kiralayabilirler. Bu kiralık araçlar ile birlikte kişiler şehrin istedikleri her noktasına kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler. Hartum uçak bileti alan kişiler şehirde navigasyon cihazları ile birlikte tüm noktaları rahatlıkla bulabilirler.

Hartum Havalimanı Hakkında Kısa Bilgiler

Bir Çin firması tarafından inşa edilen havalimanı ülkenin en önemli havayolu ulaşım noktasıdır. Birçok noktaya aktarma yapma imkânı sunan havalimanı bu sebeple çok sayıda yolcunun konakladığı bir nokta olarak gösterilir. Havalimanında konaklamak isteyen kişiler için 300 odalık bir otel bulunmaktadır. Rahatlıkla kişiler bu otelin odalarında kalabilirler. Bunun gibi sosyal tesisleri oldukça gelişmiş olan havalimanında kişiler zamanlarını rahatlıkla geçirebilirler. Ülkemizden yalnızca Atatürk Havalimanı ile karşılıklı uçuşları bulunmaktadır.

Ucuz Hartum Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Dünyanın birçok noktasına seferler düzenleyen Türk Hava Yolları, Hartum için de tek seçenek olmaktadır. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan kalkan uçaklar 4-5 saat arasında bir sürede şehre iniş yapmaktadırlar. Genel olarak Türk Hava Yolları konforlu uçuşlar sunarken uçak içinde ki ikramlar ve müşteri memnuniyeti de en üst seviyededir. Bu doğrultuda kişilerin bilet alımlarında çok ekonomik seçenekler ile karşılaşamaması olası bir durum olarak görülür. Alo Bilet Hattı sitesine giren kişilerin tek bir seçeneklerinin olduğunu görmeleri çok uzun sürmez. Bilet arama noktasından bilet aramasını yapan kişilerin karşısına yalnızca Türk Hava Yolları’nın uçuşu çıkacaktır. Ancak site sunduğu indirimler ve kredi kartına taksit imkânı ile en uygun ödeme şartlarını oluşturmaktadır.