Hollanda Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Hollanda Uçak Bileti

hollanda-ucak-biletiHollanda seyahatiz için aradığınız  en ucuz uçak biletinizi Alo Bilet Hattı – Hollanda uçak bileti sorgulama kısmında kolaylıkla bulabilirsiniz. Hollanda’ya uçuşu olan tüm havayollarının karşılaştırılması ile sizin için en uygun uçak biletini seçebilirsiniz.

Yel değirmenleri, laleleri, peynirleri ile akıllara gelen Hollanda özgürlükler ülkesi olarak da bilinir. Hoşgörünün yüksek olduğu ülke tarım teknolojisi yönünden çok gelişmiştir. Dünyanın en güçlü ekonomilerinden birisine sahip olan ülke ihracat sıralamasında da ilk 10 da yer alır.

Hollanda’nın başkenti Amsterdam aynı zamanda ülkenin en kalabalık şehridir. 165 tane kanalın bulunduğu şehirde, kanallar  yaşam alanı olarak da  kullanılır. Amsterdam’da kanallara demirlemiş yaklaşık 2500 tane ev-tekne bulunmaktadır. Kanallar ve gelişmiş bisiklet ağı Hollandalılar tarafından sıkça kullanılırken turistlerinde büyük ilgisini çekerler. Şehrin en önemli noktalarından Çiçek Pazarı’nda sabah koparılan çiçekler öğle saatlerinde satışa sunulur. Tarihi güzellikler açısından da zengin olan Amsterdam’da Van Gogh ve Rijks müzeleri de mutlaka gezilmesi gereken yerlerdendir.