Houston Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Houston Uçak Bileti

Houston Uçak Bileti

Türkiye üzerinden direkt uçuşla Houston’a gidebilirsiniz. Uçakla yolculuk süresi yaklaşık olarak 13 saattir. Uçakla yolculuğun dahi 13 saat sürdüğü düşünülürse Houston’a gidebilmek için başka bir yol düşünülemez. Houston ile Türkiye arasında 8 saatlik bir zaman farkı bulunur. Türkiye, Houston’dan 8 saat ileridedir. Alo Bilet Hattı sayesinde Houston uçak bileti satın alabilir ve ABD’nin metropol kentlerinden biri olan bu şehri ziyaret edebilirsiniz.

Houston Havalimanı

George Bush Kıtalararası Havalimanı 1969 yılında açılmıştır. Havalimanının şehir merkezine uzaklığı 37 km’dir. Şehrin kuzeyinde bulunan havalimanına ulaşım için otobüs, taksi ve transfer hizmetleri kullanılmaktadır. 5 terminal binasının bulunduğu George Bush Kıtalararası Havalimanı 2014 yılında yaklaşık 41 milyon yolcunun uğrak yeri olmuştur. Havalimanı çevresinde konaklayabileceğiniz Houston Airport Marriott at George Bush Intercontinental, Comfort Suites Bush Intercontinental Airport ve La Quinta Inn & Suites Houston Bush International Airport gibi oteller bulunur. Havalimanı bünyesinde 25 bin araç toplam kapasiteli otoparklar bulunur.

Houston Hakkında Genel Bilgiler

Houston, Amerika Birleşik Devletleri’nin Teksas eyaletinde yer alır. Konum olarak bu kent, Meksika Körfezi’nin yakınında yer alır. 1600 kilometrekarelik alanı ve 2 milyonun üzerindeki nüfusu ile Houston ABD’nin en büyük 4. metropolüdür. Kent, Teksas’ın ise en büyüğüdür. 1836 yılında kurulan Houston, Türkiye’den Adana ile kardeş şehirdir. Şehirde nemli tropikal iklim yaşanır, şehri ziyaret etmek için en uygun zamanlar ilkbahar ve sonbahar dönemleridir. Şehir içi ulaşımda otobüs, taksi ve tramvay kullanılır. Şehirde gezilecek başlıca yerler: Space Center Houston adlı uzay merkezi, Şehir Akvaryumu, Houston Doğa Bilimleri Müzesi, Museum of fine Arts ve Memorial Park yer alır. Aileniz ve çocuklarınızla seyahat ediyorsanız şehirde çok güzel bir de hayvanat bahçesi bulunmaktadır.

Eşsiz mekanları ile mutlaka gezmeniz gereken şehirlerden biri olan Houston’a yapacağınız uçak seyahatinizde Alo Bilet Hattı üzerinden uçak biletinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz. Uçak biletinizi http://www.alobilethatti.com/ ana sayfamızda yer alan bilet sorgu ekranını kullanarak kolay adımlarla satın alabilirsiniz. Houston uçak bileti fiyatları en uygun olarak Alo Bilet Hattı üzerinden satılmaktadır.