İstanbul - Hopa Artvin Uçak Bileti - Alobilethatti.com

İstanbul – Artvin Uçak Bileti

artvin-ucak-biletiİstanbul’dan Artvin’e seyahat etmenin kara yolu üzerinden zorluklarını düşündüğümüz zaman ilk tercihimizin hava yolları olacağı şüphezisdir.  Karadeniz bölgesinin en uç noktalarından birinde bulunan Artvin ilimiz konumu açısından dağlık ve zor yollarla dolu bir noktadadır. Kuşkusuz Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular en uygun ve konforlu yolu tercih etmek isteyecektirler. Gerek yol gerek zaman açısından çok daha verimli, konforlu, güvenilir ve bütçenize uygun bir yoldan Artvin ulaşımı sağlamak adına sitemiz üzerinden alo bilet hattını kullanarak yolculuğunuzu çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. İstanbul Artvin arası kara yolu ile yaklaşık 1300 km mesafededir, bu da bize ortalama 16 saatlik bir yol olarak yansır. Hava yolları ile 1070 km yolu 2 saat içinde kat edebilmeniz mümkündür. Bilet hattımızı kullanarak İstanbul Artvin arası uygun bilet ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Artvin Hava Limanı

Artvin’de şu anda aktif olarak hizmet veren bir hava limanı bulunmamasına karşın çevre illerdeki hava limanları veyahut en yakın hava limanı olan Batum hava limanı üzerinden seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Batum hava limanı üzerinden vizesiz bir şekilde İstanbul Artvin arası ulaşım sağlanmaktadır. Çok sayıda deniz otobüsü veya kara yolu ile Artvin’in Hopa ilçesine seferler düzenlenmektedir. Ayrıca Batum hava limanının Hopa ilçesine 10 km’lik bir mesafede bulunması da zaman açısından oldukça verimli bir konumdur. Karadeniz’in kıyısında yer alan Batum’un 2 km güneyinde bulunan hava limanı Mayıs 2007’den beri hizmet vermektedir. Toplam 3915 m2 alana sahip olan Batum hava limanı yıllık 600 bin yolcuya ev sahipliği yapmaktadır.

Artvin Hakkında Genel Bilgiler

Zor yolları ve dağlık yapısıyla bilinen Artvin tarihi ve kültürüyle oldukça zengin bir ilimizdir. Çoruh kıyısında bulunan Livane Kalesi bunların başında gelmektedir. Tarihi 10. Yüzyıla dayanan kale oldukça yüksek bir kuleye sahip. Birçok tarihi kilise ve kaleye ev sahipliği yapan Artvin’de geçmişten bu güne kadar uzanan tarihin izlerine sıkça rastlamak mümkün. Şavşat ilçesi içinde bulunan Zor Mustafa Bey Türbesi de görülecek yerler arasında yer alıyor. Yüksekliği 2300 metreyi bulan Kutul Yaylasında mıhlaması ile nam salmış bir restoran yer almaktadır. Ayrıca hamur işleriyle oldukça öne çıkan Artvin’de birçok farklı lezzetle karşılaşabilirsiniz.Türkiye’nin en iyi online bilet sitesi olan alo bilet hattını kullanarak tüm bu güzelliklere çok daha ucuz, konforlu ve güvenilir bir şekilde erişebilirsiniz. Firmamız Artvin iline birçok uçak seferi düzenlemiş olup sunmuş olduğu hizmet ile müşterilerinin takdirini toplamayı başarmıştır.

www.alobilethatti.com sitesi üzerinden alacağınız uçak bileti ile hem yolculuğunuzu bir keyfe dönüştürebilir hem de bütçenize uygun seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Sitenin üst kısımda bulunan arama motorunu kullanarak siz de aramanızı gerçekleştirebilir,  İstanbul Artvin uçak biletini kendiniz için temin edebilirsiniz.