İstanbul Bakü Uçak Bileti - Alobilethatti.com

İstanbul – Bakü Uçak Bileti

Baku-Ucak-Biletiİstanbul ülkemizin en kalabalık nüfusa sahip şehridir. Kalabalık nüfusun yanında büyük bir ticaret, sanayi ve kültür şehri olmasından dolayı şehre sürekli olarak gelip giden insanlar olmakta. Tabi ki böylesine büyük bir şehrin bütün ulaşım araçlarına sahip olması kaçınılamaz. Nitekim İstanbul’da öyle birçok şekilde ulaşım yapmak mümkündür. Havayolları da bu seçeneklin en önemlilerindendir. Gerek havalimanına ulaşım gerekse indiğiniz havalimanından şehrin istediğiniz noktasına gidebileceğiniz ulaşım hizmetleri bulunmakta.

İstanbul’dan havayolu ile Bakü’ye birçok sefer düzenlenmekte. Çünkü Bakü kardeş ülkemiz Azerbaycan’ın n gelişmiş kenti. Nüfusu kalabalık ve iş olanakları çok fazla ayrıca önemli bir tarihe sahiptir. Bu gibi nedenlerden dolayı İstanbul ve Bakü bu kadar geliştiklerinden sürekli karşılıklı olarak yolcu ulaşımı olmakta. Bu ulaşımda havalimanlarının tercih edilme nedeni ise İstanbul Bakü arası mesafe 2222 km yani ortalama araba ile 1 gün sürerken, uçak ile bu mesafe sadece 2 saat 50 dakika.

Üstelik İstanbul Bakü uçak bileti almak için yapacağınız işlem çok basit. İster seçtiğiniz havayolu firmasına direkt olarak gidip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz seçtiğiniz firmanın internet sitesine girerek online olarak biletinizi alabilirsiniz. Üstelik İstanbul Bakü arası gidiş dönüş bileti sadece 829 tl olmaktadır. Ve birçok kampanyadan yararlanarak daha ucuz ve kaliteli bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.