İstanbul – Batum Uçak Bileti | AloBiletHatti.com

İstanbul – Batum Uçak Bileti

batum-ucak-biletiİstanbul’dan Batum’a Uçakla Seyahat

Gürcistan’daki Acara Özerk Cumhuriyeti’nin başkenti olma özelliğini taşıyan Batum’a ülkemizden sürekli olarak birçok kişi gitmektedir. Yurtdışı seyahatlerinin tamamına yakında olduğu gibi İstanbul’dan Batuma’a gitmek için de genellikle havayolu ulaşımı kullanılıyor. İstanbul – Batum uçak bileti alarak havayoluyla Batum’a gitmek isteyen ziyaretçiler, çok kısa sürede yolculuklarını tamamlayarak Batum’a ulaşabiliyorlar. Binlerce kişinin yurtdışı seyahati için havayolunu tercih etmesindeki önemli bir neden de havayolu ulaşımının son derece güvenli olması ve yolcuların seyahatlerini büyük bir rahatlıkla geçiriyor olmasıdır. Ayrıca havayolu ile seyahat eden yolcular havayolu şirketlerinin yiyecek ve içecek ikramlarından da ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar.

İstanbul Atatürk Havalimanı’na Nasıl Gidilir?

İstanbul’daki iki önemli havalimanından birisi olan Atatürk Havalimanı, ulaşım olarak da yolcularına büyük kolaylıklar sağlıyor. Havalimanına gitmek için en çok kullanılan ulaşım araçları metro ve otobüslerdir. Kentin birçok noktasından gün içinde bu araçlara binerek havalimanına ulaşım sağlanabiliyor. Ayrıca, deniz otobüsü ve taksi olanaklarından yararlanarak da Atatürk Havalimanı’na kısa sürede ulaşım sağlanabiliyor. Konforlu ve rahat bir şekilde havalimanına gitmek isteyen kişiler ise bu konuda hizmet veren firmaların hizmetlerinden yararlanarak havalimanı transfer ayrıcalıkları ile havalimanına gidebiliyorlar.

Batum Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Batum Havalimanı’na inen yolcular buradan şehir merkezine gitmek için 10 numaralı otobüsleri kullanabiliyorlar. Kentin birçok yerine giden otobüsler, kent merkezine ulaşım için en ekonomik olan ulaşım araçlarından birisidir. Bunun dışında rahat bir şekilde Batum şehir merkezine gitmek için ise havalimanı önünde yer alan taksi durağından istenilen zamanda taksiye binilebiliyor.

İstanbul Atatürk Havalimanı Hakkında Kısa Bilgiler

Ülkenin en işlek havalimanı olma özelliğini taşıyan İstanbul Atatürk Havalimanı, aynı zamanda dünyadaki havalimanları arasında da oldukça büyük olan ve havayolu taşımacılığında ilk sıralarda yer alan havalimanlarından birisidir. Uzun senedir iç ve dış hatlarda yolcularına hizmet veren havalimanı, yılda 60 milyon yolcusuna havayolu hizmeti vermektedir.

Batum Havalimanı Hakkında Kısa Bilgiler

Batum şehir merkezine 2 km mesafede yer alan Batum Havalimanı, 2007 yılında yeni bir terminal binasına sahip olmuştur. Yapılan tadilat ile birlikte terminal binası büyüklüğü 3.915 metrekare olan havalimanının yıllık yolcu kapasitesi ise 600.000 den fazladır. Her gün düzenli olarak farklı havayolu şirketlerine ait uçak seferlerinin düzenlendiği havalimanı, ülkenin en önemli havalimanları arasında ilk sıralardadır.

Ucuz İstanbul – Batum Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Uçak bileti konusunda birçok kişinin tercihi olan alo bilet hattı internet sitemizde sizlerde aradığınız tüm uçak biletlerini kolayca temin edebilirsiniz. İstanbul – Batum ve daha birçok destinasyona ait olan uçak biletlerini bulmak için sitenin ana sayfasındaki uçuş ara alanını kullanabilirsiniz. Üstelik uçak bileti için sitemizi tercih eden yolcular, yaptığımız promosyonlardan da yararlanarak uçak biletlerini çok ekonomik ücretler karşılığında satın alabilirler.