İstanbul Erdemit Uçak Bileti - Alobilethatti.com

İstanbul – Erdemit Uçak Bileti

edremit-ucak-biletiİstanbul’dan Balıkesir’in Erdemit İlçesine yolculuk yapmak isteyen yolcuların kara yollarını seçmesi takdirde 400 kilometre uzunluğunda yorucu ve yıpratıcı bir yol aşması gerekmektedir. Bu uzun yolculuğun saat olarak 5.30 saat gibi bir süre içinde gerçekleşmesi olası aksiliklerin yaşanmaması durumunda mümkündür. Oysaki çok daha rahat konforlu ve zamanı verimli bir şekilde kullanarak seyahat etmek de mümkündür. Hava yolları üzerinden yolculuk yapmayı tercih ettiğiniz takdirde İstanbul’dan Erdemit’e ulaşım mesafesi 229 km’ye düşüp süre 48 dk gibi kısa bir zaman olarak size yansıyabilmektedir. Firmaların çeşitliği ve artan talep doğrultusunda geçmişe nazaran hava yolları ile seyahat etmek çok daha güvenli, hızlı ve bütçeye uygun bir hal almıştır. Bu noktada yapılan bazı seyahatlerde hava yollarının çok daha karlı bir seçim olduğunu söylemek gerekir. Alo bilet hattı sitemiz üzerinden edinebileceğiniz İstanbul Erdemit uçak biletiniz ile çok daha rahat ve güvenilir bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Ayrıca firmaların düzenlemiş olduğu fırsatlardan yararlanabilir, bütçenize en uygun bileti seçebilirsiniz.

Erdemit Havalimanı

Tarihi 1997 yılına dayanan Balıkesir’in Erdemit ilçesinde bulunan Balıkesir Erdemit Kocaseyit Havalimanı Erdemit ilçe merkezine 4 km yakınlıkta olup sivil kategoride hizmet vermektedir. Yolcuya açık alanı 1600 m2 olan havalimanında 3000 metre uzunluğunda 45 metre genişliğinde bir pist bulunmaktadır. 2011 yılında yapılan ihale sonucunda 30000 m2 yeni terminal binası 214 yılında aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Ayvalık, Akçay, Küçükkuyu gibi tatil beldelerine oldukça yakın olan hava limanından ulaşım da son derece rahattır. Erdemit ilçesine İstanbul’dan günce çok sayıda uçak seferi düzenlenmektedir.

Erdemit Hakkında Genel Bilgiler

İlk yerleşimi M.Ö. ki yıllara dayanan Erdemit ilçesinin başlı başına bir körfez kenti olduğu hiç şüphesizdir. Bünyesinde 4 tane turizm beldesi bulunduran Erdemit ilçesi, yaz aylarında çok sayıda yerli ve yabancı turistin ziyaret noktası olmaktadır. Balıkesir’in en güzide ilçelerinden biri olmasının bir nedeni de sahil boyunca uzanan 10 km uzunluğunda bir sahil şeridine sahip olmasıdır. Kaz Dağları’nın eteklerinde kurulmuş olan bu güzel şirin ilçeye Efeler diyarı da denmektedir. Erdemit ilinin hemen güneyinde bulunan Derman Kaplıcası 59 derece sıcaklığındaki suyu ile adından da anlayacağımız üzere birçok hasta insan için tedavi durağı olmaktadır. Akçay, Ören, Altınoluk gibi birçok turistik beldeye de komşu olan Erdemit kendine has doğal bir güzelliğe sahiptir.Alo bilet hattı Türkiye’nin en iyi online bilet satış sitesi olup İstanbul’dan Erdemit iline düzenlenen seferlerde birçok yolcusuna hizmet etmiştir.

Alobilethatti.com sitesi üzerinden temin edeceğiniz İstanbul Erdemit uçak bileti ile siz de bütçenize en uygun bileti seçebilir firmaların fırsat ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli bir yolculuk için sitemizin üst kısmında bulunan arama motoruna İstanbul Erdemit uçak biletini aratarak erişebilirsiniz.