İstanbul Hopa Uçak Bileti - Alobilethatti.com

İstanbul – Hopa Uçak Bileti

hopa-ucak-bileti

İstanbul Hopa Uçak Bileti

Karadeniz bölgesinde bulunan Artin’in Hopa İlçesi konumu itibari ile İstanbul’a oldukça uzak bir mesafededir. Doğu Karadeniz’in en uç noktasında bulunan Hopa’ya kara yolu ile ulaşmak isteyen yolcuların uzun ve çileli bir yolculuğa katlanması gerekmektedir. İstanbul ilinden Hopa iline kara yollarını kullanarak ulaşmak isteyen bir yolcunun aşması gereken toplam yol mesafesi 1230 km’dir.  Haliyle bir hayli uzun sürecek bu yolculuk 14 saat 40 dk sürmektedir. Bu denli zor ve meşakkatli bir yol tercih etmek yerine yolcular hava yollarını tercih ettiği takdirde yol ve zaman açısından oldukça tasarruf edebilirler. Hava yollarını kullanan yolcular 1040 km uçuş mesafesi bulunan İstanbul-Hopa yolculuğunu 1 saat 50 dk gibi kısa bir zamanda tamamlayabilmektedirler. Firmamız İstanbul Hopa uçak seferlerinde birçok yolcumuzun ulaşımını sağlamıştır. Sizde alo bilet hattı online bilet satış sitemizi kullanarak çok basit adımlarla İstanbul Hopa uçak biletinizi temin edebilirsiniz. Ayrıca uçak firmalarının düzenlemiş olduğu bilet kampanyalarından faydalanarak en uygun bileti temin edebilirsiniz.

Hopa Havalimanı

Artvin’in Hopa ilçesinde havalimanı bulunmamasından kaynaklı olarak uçuş seferleri en yakın havalimanı olan Batum Havalimanına yapılmaktadır. Batum Havalimanı Hopa’ya yaklaşık olarak 20 km gibi oldukça yakın bir mesafede olup, Sarp sınır kapısından vizesiz geçmek mümkündür. Sadece kimliğinizle geçiş yaptıktan sonra orada bulunan birçok yolcu taşıma firmaları ile kolaylıkla gideceğiniz noktaya varabilirsiniz. Karadeniz’in kıyısında bulunan Batum şehrinin 2 km güneyinde bulunan Batum Havalimanı Mayıs 2007’den bu yana hizmet vermektedir. Yolcuya açık alanı toplamda 3 bin 915 metrekaredir. Acarca Özerk Cumhuriyeti’nin başkenti olan Batum’da bulunan havalimanı, yurt içi yurt dışı toplamda yıllık 600 bin yolcu kapasitesine sahiptir.

Hopa Hakkında Genel Bilgiler

1471 yılında Yavuz Sultan Selim’in girişimi sonucu Osmanlı topraklarına katılan Hopa, Artvin’in bir ilçesi olup Doğu Karadeniz’in bitiminde bulunmaktadır. Oldukça yeşil olan ilçede çok zengin bir doğa hâkimdir. Eskiden Rize’ye bağlı olan ve daha sonradan Artvin’in ilçesi olan Hopa’da çok çeşitli kuş türleri ve bu kuşların incelendiği merkezler bulunmaktadır. Sarp sınır kapısında bulunmasından kaynaklı olarak Hopa, Artvin’e kara ve deniz ticareti bakımından oldukça katkıda bulunmuştur. Artvin-Hopa arasından geçen Çoruh Nehri üzerine bulunmuş baraj gölü sayesinde çevrede birçok balık çiftliği de bulunmaktadır. Çamurburnu Tabiat Koruma Alanı ve 19. Yy ait olduğu düşünülen Orta Hopa Camii gezilebilecek mekânlar arasında yer almaktadır. Türkiye’nin en iyi online bilet satış noktası olan alo bilet hattı sitemiz pek çok uçuş seferinde Hopa ilçesine yolcularının uçmasını sağlamış olup, kaliteli ve güvenilir hizmeti ile güven kazanmıştır.

Alobilethatti.com sitesi üzerin alacağınız İstanbul Hopa uçak bileti sayesinde tasarruf ederek konforlu yolculuğa erişebilirsiniz. Sitemizin üst kısmından İstanbul Hopa uçak bileti sorgulaması yaparak biletinizi temin edebilirsiniz.

İstanbul Hopa arası seyahat etmek istiyorsanız alobilethatti.com sitesinden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.Tüm havayolları firmalarının biletlerini öğrenmek için,bilet fiyatlarının ucuza gerçekleştirmek için bu siteden bunları yapabilirsiniz.İstanbul’un doğa güzelliklerinin eşsiz manzaraları,tarihi sur yapıtları ve ülkemizin güzide şehri İstanbul’un kalabalık insan dokusunu görmek için mutlaka bu şehrimize seyahat etmenizi tavsiye ederiz. Sultanahmet Camisi, Eyüp Sultan Camisi gibi tarihi bir çok yeri olan İstanbul’a seyahat etmek istiyorsanız ve uçuş seferi için bilet aramak istiyorsanız alobilethatti.com sitesinden bu işlemi halledebilirsiniz. İstanbul Hopa arası seyahat etmek için uçak bilet fiyatlarını arıyorsanız yukarı arama motorundan izleyeceğiniz bir kaç adımla bu işlemleri yapabilirsiniz.

Hopa ise Artvin şehrimizin en önemli ilçelerinden birisidir. Karadeniz’e olan kıyısıyla doğal harikalarıyla manzaralarıyla gezilmesi gereken llçelerimizden biri olara karşımıza çıkıyor.Buraya seyahat etmek istiyorsanız kampanyalı bilet fiyatlarını öğrenmek gibi bir çok şeyi bu sitelerden kolayca öğrenmek çok kolay şekilde gerçekleşitirebilirsiniz. Ayrıca alobilethatti.com sitesi üzerinden online şekilde biletinizi alabilirsiniz. Kampanyalı bilet fiyalarını öğrenmek, rahatça uçuş seferlerini gerçekleştirmek için bu siteden istediğiniz her bilgiye ulaşabilir ve konforlu seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.