İstanbul Kocaeli Uçak Bileti - Alobilethatti.com

İstanbul – Kocaeli Uçak Bileti

kocaeli-ucak-biletiİstanbul Kocaeli Uçak Bileti

İstanbul ilinin komşu illerinden biri olan Kocaeli’ye yolculuk yapmak her ne kadar kolaymış gibi görünse de şehir trafiği düşünüldüğünde bunun hiç de düşünüldüğü gibi basit olduğu bilinmektedir. Günümüz şartlarında ulaşım sektöründe artan ilgi ve talep yüzünden ulaşım sektörü bir hayli ucuzlamış ve kolaylaşmıştır. Firmalar arasındaki rekabet de işin içine girince bu durum yolcuların lehine sonuçlanmıştır. Hava yollarını kullanarak eskiye nazaran çok daha ucuz, konforlu ve güvenli seyahat etmek mümkündür.  Yolcuların kara yollarını kullanırken yaşadığı sıkıntıları burada yaşamayacak olması da bu seçim için ekstra bir etkendir. Uçakla İstanbul’dan Kocaeli’ne seyahat etmek isteyen yolcular 90 km uçuş mesafesini 35 dk gibi kısa bir sürede kat edebilirler. Bu yolculuğun acil işi olan yolcular için oldukça verimli bir seyahat yolu olacağı kesindir. Bilet satış imkânlarından faydalanmak ve bütçenize en uygun İstanbul Kocaeli uçak biletini almak için alo bilet hattı sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Çok basit adımlarla biletinizi elde edebilir ayrı firmaların fırsat ve kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Kocaeli Havalimanı

Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde bulunan Cengiz Topel Havalimanı sivil-askeri amaçlı hizmet veren bir havalimanıdır. Yapımı 1999 yılında tamamlanan havalimanının açılışı yaşanan Gölcük depremi sonrası aksaklıklar nedeni ile Kasım 2011 yılında gerçekleşmiştir. Şehir merkezine yaklaşık 15 km gibi yakın bir mesafede bulunan havalimanından ulaşım son derece kolaydır. Toplamda 2500 metrekare iç hatlar terminal binası bulunan havalimanında, uzunlu 2990 metre genişliği 30 metre olan bir adet beton pist bulunmaktadır. 150 araçlık otopark alanı olan havalimanında şuanda dış hatlar terminal binası bulunmamakta olup ileriki yıllarda inşası düşünülmektedir.

Kocaeli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli denince ilk akla gelen pişmaniye olsa da Kocaeli hem sofrası ile hem kültürü ve tarihi ile oldukça çeşitli bir ilimizdir. Ayrıca birçok fabrikanın bulunduğu Kocaeli tam bir sanayi kentidir. Marmara bölgesinde bulunur. İklimi tarıma oldukça elverişlidir. Başlıca gezilecek yerleri İzmit Orhan Camisi, Kerpe Kartal Kayaları, Eskihisar Kalesi, Ballıkayalar Tabiat Parkı, Kefken Kovanağzı Koyu, Menekşe Yaylası, Kandıra Cebeci Sahili, Kocaeli Saat Kulesi, Kefken Pembe Kayalar ve Evliya Çelebi Yolu’dur. Ayrıca Darıca Kuş Cenneti de Kocaeli’nin eşsiz güzelliklerinden bir tanesidir. İçinde 500 den farklı kuş türünü barındırması ve doğası gereği oldukça muazzam bir durak noktasıdır. Gayret Gemi Müzesi, Kocaeli Arkeoloji Müzesi, Osman Hamdi Bey Evi ve Müzesi tarihin her türlü dokusuna tanıklık edebileceğiniz yerlerdir. Türkiye’deki en iyi online bilet satış noktası olan alo bilet hattı firmamız, Kocaeli’ne düzenlenen birçok seferde uçuş imkânı sağlamış olup ucuz bilet seçenekleri ve kaliteli hizmetiyle yolcularının takdirini kazanmıştır.

Alo Bilet Hattı sitesinden temin edeceğiniz İstanbul Kocaeli uçak bileti sayesinde tasarruf ederek keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Üst kısımda bulunan arama kutucuğuna İstanbul Kocaeli uçak bileti yazarak kolay adımlarla biletinizi temin edebilirsiniz.