İstanbul Tekirdağ Uçak Bileti - Alobilethatti.com

İstanbul – Tekirdağ Uçak Bileti

tekirdag-ucak-biletiİstanbul Tekirdağ Uçak Bileti

Türkiye’nin nüfus açısından en kalabalık kenti olan İstanbul, trafiği ile de en yoğun şehirlerin başında gelmektedir. Özellikle Asya ve Avrupa hattı arasındaki köprü trafiği ile oldukça sıkıntılı durumlar oluşabilmektedir. Haliyle İstanbul’da şehir içi seyahat etmek bile oldukça zorlaşabilmektedir. Bu yolculuk şehirlerarası yolculuğa dönüştüğü zaman ise içinden çıkılamaz bir durum söz konusudur. Her ne kadar yakın olsa da İstanbul’dan Tekirdağ iline yolculuk yapmak isteyen yolcular bu zorluk ve sıkıntılara maruz kalabilmektedirler. Kara yollarını seçmek yerine yolcuların hava yolları ile ulaşımı seçmeleri takdirde yolculuklarının çok daha kolay ve hızlı olacağı kesindir. İstanbul iline 124 km uçuş mesafesi bulunan Tekirdağ’a uçuş süresi yaklaşık 40 dakikadır. Bu kolaylıklardan yararlanabilmek adına alo bilet hattı sitemiz üzerinden kolay adımlarla uçak biletinizi temin edebilirsiniz. Ayrıca firmaların sağlamış olduğu fırsat ve kampanyalardan yararlanabilir size en uygun bileti seçebilirsiniz.

Tekirdağ Havalimanı

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde yer alan Tekirdağ Çorlu Havalimanı, ilk olarak 1998 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Trakya bölgesinde aktif olarak hizmet veren tek havalimanı olan Tekirdağ Çorlu Havalimanı, sivil ve askeri amaçlı hizmet vermektedir. Çorlu ilçesinin doğusunda bulunan havalimanı, merkeze yaklaşık olarak 15 km gibi bir mesafededir. Devlet Hava Meydanları İşletmesi ve Türk Hava Kuvvetleri tarafından ortak olarak çalıştırılan havalimanında 1 adat 3000 metre beton pist yer almaktadır. Tekirdağ Çorlu Havalimanında bulunan birçok servis ve otobüs imkânı ile çevre illere ulaşım oldukça kolaydır.

Tekirdağ Hakkına Genel Bilgiler

Trakya bölgesinin en büyük 2. şehri olan Tekirdağ Marmara bölgesine paralel olarak uzanan bir kıyı sahil şeridine sahiptir. En büyük ilçesi Çorlu’dur bölgedeki tek hava limanı burada bulunmaktadır. Balıkçılık oldukça yaygın bir geçim kaynağı ve ticaret alanıdır. Doğası ve kültürel dokusu sayesinde oldukça zengin olan ilimiz tarihi açıdan da pek çok çeşitliliğe ev sahipliği yapmaktadır. Başlıca durak noktaları Namık Kemal Evi, Rakoczi Müzesi, Hora Feneri, Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi’dir. Yamaç paraşütü yapmak isteyenlerin durak noktası Uçmakdere yılda çok sayıda ziyaretçi ağırlamaktadır. Tekirdağ Şehitler Abidesi de sık sık ziyaret edilen bir başka mekândır. Yaz aylarında tatilcilerin ilgi odağı olan Şarköy’ de pek çok turistin tatil amaçlı gittiği yerlerden bir tanesidir.  Ayrıca Çamlıköy Kastro Plajı da doğal yapısını hala sürdüren oldukça ender sahillerden bir tanesidir. Tekirdağ mutfağı oldukça çeşitli bir mutfak olup denenmesi gereken en meşhur lezzeti Tekirdağ Köftesidir. Alo bilet hattı, vermiş olduğu hizmetler sayesinden Türkiye’nin n iyi online bilet satış noktası olmuş, Tekirdağ iline düzenlenen birçok seferde yolcularına ulaşım imkânı sağlamıştır.

ALOBİLETHATTI sitesi ile İstanbul Tekirdağ uçak biletinizi temin edebilir, size en uygun fırsat ve seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Üst kısımdan İstanbul Tekirdağ uçak bileti aramanızı gerçekleştirebilirsiniz.