İzmir Artvin Uçak Bileti - Alobilethatti.com

İzmir – Artvin Uçak Bileti

artvin-ucak-biletiİzmir Artvin Uçak Bileti

Ege bölgesinde yer alan İzmir konumu gereği Artvin iline oldukça uzaktır. Karadeniz bölgesinin doğusunda yer alan Artvin yılda çok sayıda yolcu ağırlamaktadır. Hava ve kara yolları ile ulaşımın gerçekleştiği ile çevre illerden deniz yolu ile ulaşım da mümkündür. İzmir ilinin Artvin iline toplamda 1560 km kara yolu mesafesi bulunmaktadır. Bu mesafenin en iyi ihtimalle aşım süresi 19 saattir. Böylesine zorlu ve yorucu bir yolculuğa çıkmak yolcular açısından oldukça sıkıntılı bir durum olacaktır. Kara yolları ile seyahatin zorlukları düşünüldüğünde burada ilk tercih hava yolları olacaktır. Artan teknoloji ile hava yolları sektörü oldukça gelişmiş ve ucuzlamıştır. İzmir ilinden Artvin’e ortalama 1290 km hava mesafesi bulunmaktadır. Bu hava mesafesinin aşım süresi yaklaşık olarak 2 saat 10 dakikadır. Kara yollarına kıyaysa çok daha konforlu, hızlı ve güvenilir olan bu yolculuğa çıkmak için alo bilet hattı sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden çok kolay adımlarla İzmir Artvin uçak biletinizi temin edebilirsiniz. Bütçenize en uygun bilet imkânlarından faydalanmak adına firmaların düzenlemiş olduğu fırsat ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Artvin Havalimanı

Artvin ilinde şuanda hizmet veren aktif bir havalimanı bulunmamaktadır. Yolcular buna karşın Artvin’e en yakın havalimanı olan Batum Havalimanı’nı kullanabilmektedirler. Acarca Özerk Cumhuriyeti’nin Başkenti olan Batum’da yer alan havalimanı Artvin iline oldukça yakındır. Sınır komşusu olduğumuz Batum’dan Türkiye’ye vizesiz geçiş yapabilmek mümkündür. Bu kolaylık sayesinde pek çok yolcu yolculuk yapmak amacı ile Batum Havalimanı’nı tercih etmektedir. Toplamda 3 bin 915 metrekare alana sahip olan Batum Havalimanı senelik ortalama 600 bin yolcuya ev sahipliği yapmaktadır. Batum Havalimanı’ndan çevre noktalara pek çok servis imkânı bulunmaktadır.

Artvin Hakkında Genel Bilgiler

Artvin Karadeniz bölgesinin doğusunda yer alan doğası, kültürü v tabiatı gereği pek çok yolcunun durak noktası olan tarihi mistik bir kenttir. Kar sporları yapmak isteyen yerli yabancı turistler için de oldukça ideal bir nokta olan Artvin ilinin ayrıca denize kıyısı da bulunmaktadır. En büyük işlek ilçesi Hopa’dır. Bünyesinde Karagöl Sahara Milli Parkı, Camii Gorgit Tabia Koruma Alanı, Ardanuç Kalesi, Livane Kalesi, İskenderpaşa Camii ve Türbeleri, Barhal Kilisesi, Mençuça Şelalesi, Atabarı Kayak Merkezi, Cehennem Deresi Kanyonu, Otingo Kaplıcası gibi onlarca çeşitli durak noktasını barındıran Artvin kesinlikle ziyaret edilmesi gereken ender illerden bir tanesidir. Tüm bu eşsiz güzellikleri keşfedebilmek adına Türkiye’nin öncü kuruluşlarından olan alo bilet hattı sitemiz, Artvin iline düzenlene birçok seferde yolcularına hizmet vermiştir.

www.alobilethatti.com linki ile sitemiz üzerinden çok basit adımları takip ederek temin edebileceğiniz İzmir Artvin uçak biletiniz sayesinde, hem keyifli bir yolcuğa erişebilir hem de bütçenize en uygun seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Üst kısımda yer alan arama motorunu kullanarak İzmir Artvin uçak biletinizi sorgulatabilirsiniz.