İzmir Batman Uçak Bileti - Alobilethatti.com

İzmir – Batman Uçak Bileti

batman-ucak-biletiİzmir Batman Uçak Bileti

Günümüz şartlarında seyahat etmek oldukça kolaylaşmış pek çok ulaşım seçeneği oluşmuştur. Hiç şüphesizdir ki bunlardan en hızlı ve konforlu olanı hava yollarıdır. Hava yolları ile seyahat etmek eskiye nazaran oldukça basit ve ulaşılabilir bir imkân haline gelmiştir. Bunun en büyük etkenleri ilerleyen teknoloji ve firmalar arasındaki mevcut rekabettir. Kıyaslandığı zaman kara yolları ile hemen hemen denk gelen bu yolculuk maliyeti süre açısından büyük farklılar yaratmaktadır. İzmir ilinden Batman iline kara yolları ile toplamda 1500 km yol bulunmaktadır. Bu yolun aşım süresi ortalama 17 saattir. Oldukça uzun ve meşakkatli bir yol olacağı kesin olan kara yolları yerine yolcuların hava yollarını seçmesi takdirde bu süre oldukça kısalmaktadır. Hava yolları ile Batman iline seyahat etmek isteyen yolcuların 1225 km hava yolunu ortalama 2 saat gibi kısa bir sürede aşmaları mümkündür. Alo bilet hattı sitemizi kullanarak İzmir Batman uçak biletinize çok kolay bir şekilde ulaşabilir, firmaların düzenlemiş olduğu indirim kampanyalarından yararlanarak bütçenize en uygun bileti seçebilirsiniz.

Batman Havalimanı

Devlet Hava Meydanları İşletmesi tarafından işletilen ve sivil-askeri amaçlı hizmet veren Batman Havalimanı 1998 yılında açılmıştır. Havalimanı şehir merkezine oldukça yakın bir mesafede olmuş olup çevre ilçelere birçok servis olanağına da sahiptir. Batman Havalimanında 20 bin metrekare terminal binasının yanı sıra, 13 bin metrekarelik oldukça büyük bir otopark yer almaktadır. Apron, itfaiye binası, vip binası gibi birçok hizmet binası bulunan Batman Havalimanında bir adet 3048 metre uzunluğunda 45 metre genişliğinde beton pist yer akmaktadır.

Batman Hakkında Genel Bilgiler

Güneydoğu Anadolu bölgesinde geniş ve düzlük bir arazi üzerinde yer alan Batman nüfusu ve büyüklüğü açısından metropol kentlerimizden bir tanesidir. Batman ilinde geçmişten bu güne kadar gelen birçok tarihi ve kültürel dokulara sıkça rastlamak mümkündür. Sıcakkanlı ve cana yakın insanları ile de bilinen Batman oldukça misafirperver olmasından kaynaklıdır ki mutfağı da kendine has çeşitliliklerle doludur. Batman’da gidildiği zaman kesinlikle ziyaret edilmesi gereken yerler arasında Hasankeyf, Hasankeyf Mağaraları, Zeynel Bey Kümbeti, İmam Abdullah Zaviyesi, Hallan Çemi Höyüğü, Beksi Kalesi, Hasankeyf Kalesi, Mor Kiryakus Manastırı ve Hızır Bey Camii gibi pek çok yapı yer almaktadır. Mutfağı ile de oldukça zengin olan Batman et yemekleri ile ön plana çıksa da kendine has sumaklı dolması ve tandır ekmeği mutlaka denemesi gereken lezzetler. Tüm bu eşsiz güzelliklere erişebilmek adına Türkiye’nin en önde gelen firmalarından olan alo bilet hattı, Batman iline düzenlenen birçok seferde yolcularının uçmasını sağlamıştır.

Bilet Hattı sitesi üzerenden çok basit adımlarla temin edebileceğiniz İzmir Batman uçak bileti sayesinde tasarruf edebilir, keyifli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Sitenin üst kısmında yer alan arama butonuna İzmir Batman uçak bileti yazarak biletinizi temin edebilirsiniz.