İzmir Giresun Uçak Bileti - Alobilethatti.com

İzmir – Giresun Uçak Bileti

giresun-ucak-biletiUcuz “İzmir – Giresun” Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Ege Bölgesinde bulunan İzmir ilinden Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Giresun iline seyahat etmek isteyen yolcuların ilk dikkat etmesi gereken konu aradaki mesafe olmalıdır. Konumu gereği İzmir iline oldukça uzak olan Giresun iline kara yolları ile seyahat etmek, hiç şüphesiz yolcular için sıkıntılı bir seçenek olacaktır. Kara yolları üzerinden İzmir ile Giresun arasındaki mesafe yaklaşık olarak 1195 kilometredir. Bu uzun yolculuğun aşım süresi ortalama 14 saat 10 dakikadır. Böylesine uzun bir yolculuğa çıkan yolcular yolda ister istemez bir takım sıkıntılar yaşabilirler. Çok daha iyi bir seçenek olan hava yolları ile yolculuk yapmak kara yollarına nazaran oldukça kolaydır. Hem süre hem de yolcuların güven ve konforu açısından çok daha iyi bir alternatif olan hava yolları ile İzmir ilinden Giresun iline 1 saat 50 dakika gibi çok kısa bir sürede varabilirsiniz. Tam da bu noktada alo bilet hattı firmamız ile çok basit bir şekilde İzmir Giresun uçak biletinizi temin edebilirsiniz. Uçak şirketlerinin düzenlemiş olduğu kampanyalardan yararlanarak bütçenize en uygun bileti seçebilirsiniz.

Giresun Havalimanı

Giresun ve Ordu İllerinin ortak kullanımında bulunan Ordu-Giresun Havalimanı sivil amaçlı faaliyet gösteren bir havalimanıdır. Giresun ilinin Piraziz ilçesi ile Ordu Gülyalı ilçesinde yer alır. Devlet Hava Meydanları işletmesi tarafından idare edilen Ordu-Giresun Havalimanı, 22 Mayıs 2015 tarihinde aktif olarak hizmet vermeye başlamıştır. Denizin üzerine inşa edilmiş olmasından kaynaklı olarak Türkiye ve Avrupa üzerinde tek olma özelliğine sahiptir. Bünyesinde çevre illere pek çok HAVAŞ servisi imkânı bulunan havalimanı, yıllık 3 milyon yolcu ağırlama yeterliliğine sahiptir. Oldukça büyük olan havalimanında 20 bin metrekare terminal binası ve 3000×45 metre ebatlarında bir adet pist yer almaktadır.

Giresun Hakkında Genel Bilgiler

Giresun, Türkiye’nin Doğu Karadeniz bölgesinde yer alır. Kıyıya sahil şeridi bulunan Giresun ilinin çevresi dağlık bir yapıdadır. Yılda çok fazla miktarlarda yağış aldığında oldukça yeşil bir kenttir. Bu sebeptendir ki doğası ve güzelliği ile çok sayıda yolcunun durak noktası olmaktadır. Giresun Adası Giresun’da yer alan doğal güzelliklerdendir. Giresun ili tarihi ve kültürel çeşitliliği ile de dikkatleri çekmektedir. Giresun’da bulunan Giresun Kalesi, Girsen Müzesi, Kümbet Yaylası, Meryem Ana Kaya Tapınağı ve Tirebolu Kalesi gezip görülmesi gereken başlıca mekânlardır. Hamsi Pilavı, Fasulye Diblesi, Isırgan Çorbası ve Sakarca Giresun’a has denemeniz gereken lezzetlerdendir. Tüm bu eşsiz güzelliklere Türkiye’nin en iyi online hizmet veren firması olan alo bilet hattı ile ulaşabilirsiniz. Firmamız İzmir ilinden Giresun iline düzenlenen birçok uçak seferinde yolcularına ulaşım imkânı sağlamıştır.

www.alobilethatti.com sitesini kullanarak İzmir Giresun uçak biletinizi çok kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Sitemizin üst kısmında yer alan arama motoruna İzmir Giresun uçak bileti yazarak aramanızı gerçekleştirebilir, biletinizi temin edebilirsiniz.