İzmir Kıbrıs Uçak Bileti - Alobilethatti.com

İzmir – Kıbrıs Uçak Bileti

Kibris Ucuz Ucak Biletiİzmir Ege bölgemizin en önemli ve en gelişmiş şehridir. Nüfus olarak kalabalık olmasının yanı sıra tarım, ticaret, turizm ve tarihi sayesinde sürekli olarak ulaşıma tabii olmaktadır. Yavru vatan Kıbrıs ise daha çok turistik amaçlı olarak ve Türk halkını ziyaret, ayrıca birazda olsa ticaret amacıyla tercih edilen bir ülkedir. Ve bu amaçla İzmir Kıbrıs arası sürekli bir ulaşım olmaktadır.

Ege’nin incisi İzmir’den yavru vatan Kıbrıs‘a gitmek için otoyolu ile ulaşımda önce Adana veya Antalya’ya gitmek gerekiyor ki buda yaklaşık olarak 11 saat sonrasında buralardan Kıbrıs’a geçmek 1 buçuk saat sürmekte. Yani kısaca otoyolunu ulaşımımıza eklersek 12 saatte anca Kıbrıs’a ulaşabiliriz. Havalimanı sayesinde ise sadece 1 saat 20 dakika da Kıbrıs’a ulaşabiliriz.

Ayrıca havalimanı sayesinde hem zamandan tasarruf ederiz. Hem de yolculuk sırasında sıkılmayız ve rahat bir ulaşım gerçekleştiririz. Ayrıca kullanacağınız havalimanı firmaları sayesinde kampanyalardan yararlanarak Ucuz İzmir Kıbrıs Uçak Bileti bulabiliriz. Üstelik bu fiyat ortalama olarak 39 TL ile 100 TL arasında değişmektedir. Bu konuda yapmanız gereken tek şey web sayfanıza girerek size uygun kampanyalardan yararlanmanızdır.