İzmir Zonguldak Uçak Bileti - Alobilethatti.com

İzmir – Zonguldak Uçak Bileti

zonguldak-ucak-biletiEge Bölgesi’nde bulunan İzmir ilinden, Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Zonguldak iline seyahat etmeyi düşünüyorsanız, yolculuğa çıkmadan önce gideceğiniz ulaşım seçeneklerini iyi değerlendirmeniz gerekmektedir. Konumu gereği birbirine bir hayli uzak olan iki al arasında kara yolları ile 670 km yol mesafesi bulunmaktadır. Kara yollarını kullanarak, bir hayli uzun ve çileli geçecek olan 8.30 saatlik bir yolculuk sonrası Zonguldak iline varabilirsiniz. Yolculuk şartları açısından oldukça sıkıntılı bir seçenek olan kara yolları yerine yolcular, hava yollarını tercih ettiği takdirde İzmir’den Zonguldak iline çok kolay ve hızlı bir ulaşım sağlayabilirler. Hava yolları ile iki il arasında bulunan 520 km uçuş mesafesini, ortalama 1 saat gibi kısa bir sürede aşabilirsiniz. Hızlı, güvenli ve konforlu bir şekilde yolculuğunuzu hava yolları ile gerçekleştirmek adına alo bilet hattı sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden çok kolay bir şekilde İzmir Zonguldak uçak biletinizi temin edebilirsiniz. Firmaların düzenlemiş olduğu İzmir Zonguldak uçak bileti kampanyaları sayesinde bütçenize en uygun bilet seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Zonguldak Havalimanı

Zonguldak Çaycuma Havalimanı ilk olarak 2007 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Sivil kategoride hizmet veren havalimanı, Zonguldak Özel Sivil Havacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından işletilmektedir. Şehir merkezine ortalama 8 km uzaklıkta bulunan havalimanı, Devlet Hava Meydanları İşletmesi bünyesinde yer almaktadır. Zonguldak Çaycuma Havalimanı bünyesinde; 40 araçlık otopark, bir adet 1800×30 metre boyutlarında beton yüzey pist, 60×18 m ebatlarında beton kaplama taksirut ve 39×80 m ölçülerinde 1 uçak kapasiteli beton kaplama apron yer almaktadır. Yıllık yolcu kapasitesi 500 bin olan Zonguldak Çaycuma Havalimanı’ndan çevre noktalara ulaşım oldukça kolaydır.

Zonguldak Hakkında Genel Bilgiler

Zonguldak, Karadeniz Bölgesi’nde bulunan bir liman kentidir. Zonguldak genelinde Karadeniz İklimi görülmektedir. Şehrin en işlek ilçeleri Zonguldak Merkez ve Karadeniz Ereğli’dir. Türkiye’nin taş kömürü ihtiyacının büyük bir bölümünü Zonguldak ili tarafından karşılanır. Bölge halkının genellikle geçim kaynakları tarım, hayvancılık ve madenciliktir. Konumu gereği yılda bol miktarda yağış alan Zonguldak ilinde çok sayıda doğa güzellik yer almaktadır. Çitdere Tabiat Koruma Alanı, Kızılcapınar Baraj Gölü ve Kozlu Ilıksu Kaplıcası bu güzelliklerin başında gelir. Tarihi açıdan da oldukça çeşitli yapılara sahip olan ilimizde;  Filyos Antik Kenti, Filyos Kalesi, Halil Paşa Konağı, Gökgöl Mağarası ve Cehennemağzı Mağaraları görmeniz gereken yerlerdir. Zonguldak iline yılda çok sayıda yerli yabancı turist seyahat etmektedir. Siz de Zonguldak ilinin bütün bu tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmek adına, Türkiye’nin en iyi online bilet satış sitesi olan alo bilet hattını ziyaret edebilirsiniz. Firmamız, Zonguldak iline düzenlenen çok sayıda uçak seferinde yolcularına erişim imkânı sağlamıştır.

Alo Bilet Hattı sitesi üzerinden temin edebileceğiniz İzmir Zonguldak uçak bileti sayesinde yolculuğunuzu başlatabilirsiniz. Sitemizin üst kısmında yer alan arama kutucuğunu kullanarak İzmir Zonguldak uçak biletinizi çok basit bir şekilde alabilirsiniz.