Kırgızistan Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Kırgızistan Uçak Bileti

kizgizistan-ucak-biletiKırgızistan’a Uçakla Seyahat

Dünyanın farklı noktalarından olan Orta Asya’ya gidecek olan kişiler için Kırgızistan son derece önemli bir turizm merkezi olarak görülmektedir. Kendisine özgü kültürü ve mimarisi ile birlikte şehirlerinde zaman geçirmenin son derece huzur verici olacağı bilinen Kırgızistan, her yıl tüm dünyadan yabancı turistlere ev sahipliği yapmaktadır. Ziyaretlerde adres ülkenin başkenti ve en büyük şehri olan Bişkek olmaktadır. Ulaşım seçenekleri arasından herkes havayolu ulaşımını seçerek ülkeye giriş yapmaktadır. Bu tercihlerinde ilk adresleri Manas Havalimanı olmaktadır. Kırgızistan uçak bileti alan kişiler ülkenin en gelişmiş havalimanı olduğu için Manas Havalimanı’na gelmeyi tercih ederler.

Kırgızistan Manas Havalimanı’na Nasıl Gidilir?

Havalimanına ulaşımda kişiler, şehrin çok da gelişmiş olmayan ulaşım seçeneklerinden herhangi birisini kullanabilirler. Otobüsler, minibüsler ve taksiler bu doğrultuda hizmet veren ulaşım araçlarıdır. Ulaşım ücreti yok yüksek değildir ancak sunulan hizmetin de çok kaliteli olduğunu söylemek zordur. Bu sebeple kişiler için taksi her zaman en güvenli ve konforlu seçenek olacaktır. Şehrin birçok noktasında yer alan taksi durakları ile birlikte çok rahatlıkla taksi bulunabilir.

Kırgızistan Manas Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Manas Havalimanı’na iniş yapıldıktan sonra kişiler taksiler ya da araç kiralama imkânları ile birlikte şehir turu atmaya başlarlar. Şehir içerisinde trafik kurallarını ihlal eden kişi sayısı oldukça fazladır. Bu durumda araç kiralayan kişileri olumsuz yönde etkilemektedir. Ancak bu durum ülkemizde de belirli seviyede olduğu için kişiler buna alışmakta zorluk yaşamamaktadırlar. Uygun fiyatlarda araçlar bulunduğunda havalimanı üzerinden çok basit bir şekilde kiralama işlemi gerçekleştirilir.

Kırgızistan Manas Havalimanı Hakkında Kısa Bilgiler

Başkent Bişkek’in 25 kilometre dışına kurulan Manas Havalimanı, ülkenin en yoğun kullanılan havalimanıdır. Birçok Orta Asya ülkesinde olduğu gibi ülkemizden Türk Hava Yolları ve Pegasus Hava Yolları ile karşılıklı uçuşları bulunmaktadır. Şehre direkt olarak gitmek isteyen kişiler için İstanbul tek seçenektir. İstanbul’dan 4 saat 30 dakikalık süre zarfında havalimanına ulaşım sağlanmaktadır.

Ucuz Kırgızistan Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Her gün Bişkek’e 2 ya da daha fazla uçuş düzenlenmektedir. Bu uçuşların tamamı İstanbul’dan düzenlenirken her iki havalimanı da bu ulaşım için kullanılabilir. Bu uçuşlar 4,5 saat süreceği için kişilerin Kırgızistan uçak bileti alırken yalnızca fiyata dikkat etmeleri doğru bir tercih olmaz. Bunun yanında kişiler konfora ve uçak içerisinde sunulan imkânlara da dikkat etmek zorundadır. Bu sebeple de Alo Bilet Hattı sitesine girerek bilet arama işlemleri gerçekleştirildiğinde biletlerin yalnızca fiyatlara göre değil diğer etmenlere göre de karşılaştırılması gerekmektedir. Site üzerinden listelenen biletlerin tüm özellikleri liste üzerinde kişilere gösterilmektedir. Bu sayede de rahatlıkla kişiler her yönden uygun olan uçak biletlerini bulabilirler. Sonrasında bu uçak biletleri çok kolay bir şekilde satın alınacaktır.