Kişinev Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Kişinev Uçak Bileti

kisinev-ucak-biletiHızlı ve konforlu seyahat etmek isteyenlerin bir numaralı tercihi olan uçaklar ile siz de artık Kişinev’e ucuza uçabilirsiniz.  Moldova’nın başkenti olan Kişinev’e uçakla seyahat etmek 1 saat 20 dakika sürmektedir. Araçla yapacağınız yolculuklar ise daha uzun sürüyor. Kişinev Uçak biletinizi satın alarak siz de kısa sürede Kişinev’de olabilirsiniz. Uçak biletinizi satın almak içinse sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Hızlı ara yüzü sayesinde aradığınız uçak biletlerini gün ve saat olarak listeleyebilir ve istediğiniz havayolu firmasını seçerek hızlı bir şekilde uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Ayrıca Alo bilet hattı üzerinden uçak biletinizi satın alırken kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

Kişinev Havalimanı

Kişinev havalimanı, 2000 yılında bir Türk firması tarafından yenilenmiş ve günümüzdeki haline kavuşturulmuştur.  Yapılan yenileme çalışmalarından sonra Moldova’nın en önemli havalimanı konumuna yükselen Kişinev havalimanı, ayrıca Avrupa’nın yoğun trafik hava sahası üzerinde bulunmakta ve özellikle yaz aylarında full kapasite ile hizmet sunmaktadır. Kişinev havalimanı, başkentten 13 km uzakta bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşmak için genel olarak taksiler tercih ediliyor. Taksiler ile şehir merkezine ulaşım bedeli 80 – 120 lei arasında değişmektedir. Moldova’nın başkenti Kişinev’e size Uygun bileti arıyorsanız siz de sitemize göz atmalısınız.

Kişinev Hakkında Genel Bilgiler

Avrupa’nın yeşil alanı en yoğun bölgesi olan Kişinev, Bic Nehri kıyısına kurulmuştur. Bu nedenle parklar ve göller diyarı olarak da adlandırılır. Nüfusun %80’ini Moldovalılar oluştururken aynı zamanda Ruslar, Ukraynalılar, Alman ve Bulgarlar da bu bölgede yaşamlarına devam etmektedir. Şehir adı İngilizce olarak “Chisinau” olarak yazılmaktadır. Kişinev’e yolculuk yapacak olan kişiler özellikle havanın en uygun olduğu yaz aylarında gelmeyi tercih ediyor. Kişinev’e geldiğiniz zaman gezebileceğiniz yerler oldukça fazladır. Parklar ve göller gezilecek yerler arasında ilk kısmı oluştururken Water Tower, Etnografya ve Doğa Tarihi Müzesi,  Nativity Katedrali gibi yapılar ise ikinci kısmı oluşturmaktadır. Acıktığınızda ise tuzlu balık, polenta, ciorba gibi lezzetleri tadabilirsiniz. Ayrıca şarapları seviyorsanız Avrupa’nın en önemli ve lezzetli şaraplarını burada tadabilirsiniz.

Binlerce kişiye Kişinev uçak bileti satışı gerçekleştirmiş olan sitemiz sizlere de aradığınız uçak biletlerini bulmada yardımcı olacaktır. www.alobilethatti.com üzerinden yapacağınız hızlı aramalar ile en ekonomik uçak biletlerini bulabilirsiniz.