Köln Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Köln Uçak Bileti

koln-ucak-biletiAlmanya’da yer alan Köln’e gitmek için siz de uçakları tercih edebilirsiniz.2 saat 52 dakika süren uçak yolculuğu ile kısa sürede Köln’de olmuş olacaksınız. Ayrıca Köln’e yapacağınız uçak yolculukları oldukça konforlu geçecektir. Diğer ulaşım araçları ile seyahat etmek oldukça uzun sürmektedir. Özellikle de araçlarınız ile yapacağınız seyahatler hem konforsuz hem de oldukça maliyetli olacaktır. Bu nedenle siz de Köln Uçak biletinizi satın alarak uçak ile seyahat etmelisiniz. Havayolu firmalarının Köln uçak biletlerini sitemizde bulabilirsiniz. Ufak bir arama sonrasında en ucuz Köln uçak biletini bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Alo bilet hattı sitemizden uçak bileti satın alırken havayolu firmalarının kampanyalarından da yararlanabileceksiniz.

Köln Havalimanı

39 ülkeye 130’dan fazla uçuş noktası bulunan Köln havalimanı, sadece Almanya’nın değil aynı zamanda Avrupa’nın da en önemli havalimanlarından bir tanesidir. Şehir merkezine olan uzaklığı 15 km olan Köln havalimanından şehir merkezine ulaşmak için daha çok banliyö trenler tercih edilmektedir. S-13 banliyö treni ile 15 dakikada şehir merkezine ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca araç kiralayarak ya da taksi tutarak da şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Türk Hava Yolları ile size Uygun bileti bulabilmeniz için sitemize göz atmalısınız.

Köln Hakkında Genel Bilgiler

Romalılar tarafından M.Ö. 38 kurulmuş olan Köln, Almanya’nın en büyük dördüncü kentidir. Şehir, ismini İmparator Nero’nun annesi olan Colonia’dan almıştır. Şehir Orta Çağ’dan günümüze kadar bir ticari merkez olarak büyümeye devam etmektedir. Köln’e seyahat edecekseniz hava şartlarının en uygun olduğu Nisan ve Haziran ayları arası ile Eylül arasını tercih etmelisiniz. Köln’e geldiğiniz zaman özellikle Köln Katedrali’ni ziyaret etmelisiniz. Gotik mimarinin güzide bir örneği olan bu katedral, UNESCO Kültür Mirası listesinde yer almaktadır. Bunun yanı sıra Schnütgen müzesini ve Romano-Germanic müzesini de ziyaret edebilirsiniz.

www.alobilethatti.com olarak sizlere en ucuz uçak biletlerini bulmanızda yardımcı oluyoruz. Yapacağınız tüm aramalarda havayolu firmalarının en ucuz uçak biletlerini listeleyebilir ve biletlerinizi seçebilirsiniz. Arama yapabilmek için yukarıdaki arama kısmını kullanmanız ve uçuş gün, saatinizi seçmeniz yeterli olacaktır.