Kolombo Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Kolombo Uçak Bileti

kolombo-ucak-biletiSri Lanko’nun başkenti olan Kolombo’ya gitmek artık eskisi kadar zor değil! Siz de Kolombo Uçak biletinizi satın alarak hızlı ve güvenilir bir şekilde Kolombo’ya gidebileceksiniz.  Araçla günlerce süren yolculuk uçakla 10 saat sürmektedir. Kolombo uçak bileti satın almak sitemizi kullanabilirsiniz. Güvenli bilet satışı yapmakta olan sitemizde tüm Kolombo uçak biletlerini bulabilirsiniz. Kolay bir şekilde istediğiniz gün ve saati seçerek biletinizi seçebilir ve satın alabilirsiniz. Uçak biletinizi satın alırken aynı zamanda kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. Tüm havayolu firmalarının sunduğu kampanyalar Alo bilet hattı olarak sitemizdeki uçak biletleri için de geçerlidir.

Kolombo Havalimanı

Kolombo havalimanı, Sri Lanko’nun en önemli havalimanıdır. Şehir merkezinden 20 km uzakta bulunan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifleriniz bulunuyor. Birçok kişi toplu taşıma araçları ile Kolombo’ya ulaşmayı tercih ederken birçok kişi ise taksiler ile şehir merkezine gitmektedir. Aynı zamanda havalimanından 1 km uzakta bulunan trenler ile de şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Havalimanı önünden ise 187-E3 numaralı otobüsler hareket etmekte ve bu otobüsler 40 dakikada şehir merkezine ulaşmaktadır.

Kolombo Hakkında Genel Bilgiler

Güney Asya’nın en önemli şehirleri arasında yer alan Kolombo, aynı zamanda bölgenin en önemli liman kentlerinden bir tanesidir. Tekstil konusunda gelişmiş olan bölge dünyanın dört bir yanına tekstil ürünü ihraç etmektedir. Yıl boyunca aynı iklimin hakim olduğu Kolomboya, yılın her mevsimi rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Hava sıcaklığı gündüzleri ortalama 28-31 dereceyi bulurken geceleri ise 4-7 dereceyi bulmaktadır. Temmuz ve Ekim ayları arasında yağışlar az olduğu için daha çok bu mevsimde tercih edilmektedir. Kolombo’ya geldiğiniz zaman özellikle Beira Gölü, Kolombo Ulusal Müzesi ve Galle Face gibi yerleri görmeniz gerekiyor. Acıktığınızda ise Hint, Çin ve Malay mutfağından yemekler bulabilirsiniz. Sri Lanka mutfağında en çok tropikal meyveler tercih edilir. Evlerde ise kori ve pirinç olmazsa olmazlar arasında yer alır.

Kolombo’ya yapacağınız seyahatler için en uygun ve ucuz uçak biletlerini arıyorsanız www.alobilethatti.com üzerinden arama yaparak aradığınız biletleri hızlı bir şekilde bulabilir ve satın alabilirsiniz.