Köstence Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Köstence Uçak Bileti

kostence-ucak-biletiRomanya’nın önemli şehirlerinden bir tanesi olan Köstence’ye gitmek için birçok ulaşım alternatifiniz bulunuyor. Bunlar arasında en avantajlı olanı hiç kuşkusuz havayolu firmalarıdır. Havayolu firmalarının hem hızlı hem de konforlu olması sayesinde siz de uçakla 1 saat 15 dakika içerisinde Köstence’de olabilirsiniz. Köstence Uçak biletinizi satın almak istediğinizde sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Köstence uçak bileti aramasını yaparak tüm havayolu firmalarının uçak biletlerine ulaşarak size uygun gün ve saatteki uçak biletini satın alabilirsiniz. Üstelik bu biletleri onlarca kampanyadan yararlanarak daha avantajlıya satın alabileceksiniz.

Köstence Havalimanı

Köstence havalimanı, Romanya’nın önemli havalimanlarından bir tanesidir. Daha çok küçük çaplı uçuşların yapıldığı bu havalimanı 1955 yılında inşa edilmiştir. Şehir merkezine yaklaşık 26 km mesafede bulunmaktadır. Köstence havalimanına geldiğinizde şehir merkezine ulaşmak için daha çok otobüsler kullanılmaktadır. Eğer konforlu bir yolculuğu tercih edecek olursanız bunun için havalimanın hemen dışında bulunan taksileri tercih edebilirsiniz. Ancak taksiye binmeden önce pazarlığınızı yapmalısınız. Aksi halde yabancı olduğunuzu anladıkları zaman sizden daha fazla ücret alabilirler. Türk Hava Yolları ile aktarmalı olarak Köstence’ye size Uygun bileti satın alabilmek için sitemize göz atmalısınız.

Köstence Hakkında Genel Bilgiler

Köstence, Romanya’nın Dobruca bölgesinde yer alan Karadeniz’in en büyük liman şehridir. Şehirde Türk- Tatar azınlıkları hayatlarını devam ettirmekte ve şehirde Türkçe dili de yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. 120.000 yıllık geçmişe sahip olan bu şehir günümüze kadar birçok medeniyete ev sahipliği yaprak gelmiş ve bu medeniyetlerin izlerini üzerinde taşımaktadır. Özellikle Antik Tomis-Constanta kalesi bunlar arasında en önemlisidir. Şehirde mutfak kültürü çok yaygındır. Özellikle Türk mutfağından birçok izi burada bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Roman mutfağının eşsiz lezzetleri de yine restoranlarda satışa sunulmaktadır.

Alo bilet hattı, Türkiye’nin en iyi bilet satış sitelerinden bir tanesi olarak her gün binlerce kişiye bilet satın almada yardımcı olmaktadır. Siz de Köstence’ye uçakla seyahat etmeyi düşünüyorsanız ve bunun için en uygun uçak biletlerini arıyorsanız www.alobilethatti.com üzerinden yapacağınız aramalar sayesinde ucuz uçak biletlerinizi birkaç saniye içerisinde bulabilirsiniz.