Malaga Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Malaga Uçak Bileti

malaga-ucak-biletiTürkiye’den Malaga’ya uçuş süresi yaklaşık 5 Saattir. Bu süre aktarmasız uçuşlar için geçerlidir. Türkiye üzerinden direkt veya aktarmalı uçuşlarla Malaga’ya gidebilirsiniz. Bunun için Alo Bilet Hattı sayesinde Malaga uçak biletinizi rahatlıkla alabilirsiniz. Ayrıca uçak bileti kampanyalarına göz atarak tercihinizi size en uygun olan fiyattan yapabilirsiniz.

Malaga Havalimanı

1919 yılında inşa edilen Malaga Havalimanı İspanya’nın önemli havalimanlarındandır. Diğer adı Pablo Ruiz Picasso Havalimanı olan Malaga Havalimanı şehir merkezine 8 km uzaklıkta yer alır. Ulaşım havalimanına taksi, otobüs, metro ve kiralık araçlarla sağlanmaktadır. Otobüs ile ulaşım 15 dakika sürmektedir. Yaklaşık 60 ülkeye sefer düzenlenen Malaga Havalimanı’nın toplam yolcu kapasitesi 12 milyon civarındadır. Saat dilimi bakımından Türkiye ile arasında 1 saatlik fark olan Malaga’ya uçuşlarınızı bunu dikkate alarak gerçekleştirmelisiniz. Şehre Türkiye’den en fazla yolcu İstanbul üzerinden gitmektedir.

Malaga Hakkında Genel Bilgiler

İspanya’nın güneyinde yer alan Endülüs Özerk Topluluğu’nda yer alan Malaga’nın nüfusu 568 bin civarıdır. Bu nüfusu ile Malaga İspanya’nın en kalabalık 6. şehridir. Şehirde para birimi olarak Euro kullanılır, resmi dil ise İspanyolcadır. Akdeniz ikliminin hakim olduğu Malaga’ya yılın her döneminde gidilebilir. La Malagueta Boğa Güreşi Arenası, Halk Sanatlari ve Gelenekleri Müzesi, Fenike Şehri surları, Antik Romalı Anfi Tiyatrosu, Gibralfarao Kalesi, Alcazaba, Malaga Limanı, Malaga Otomobil Müzesi ve Palacio de la Aduana Sarayı şehirde gezmeniz gereken bazı önemli alanlardır. Malaga’da şehir içi ulaşım için en iyi seçenek otobüslerdir. Şehirde saat 23:00’e kadar otobüs hizmetinden faydalanabilirsiniz. Liman şehri olduğu için Malaga’da mutfağın vazgeçilmez öğesi balık ve deniz ürünleridir. Şehre gittiğinizde Malaga Şarabı’nı ve Tatlısını mutlaka denemelisiniz.

Malaga’ya yolculuk etmenin keyfine Alo Bilet Hattı ile ulaşın paranız cebinizde kalsın. Sitemiz üzerinden en ucuz Malaga uçak biletlerini görüntüleyerek size en uygun olanını satın alabilirsiniz. Bunun için Alo Bilet Hattı bilet sorgulama sekmesini kullanmanız yeterli. Dilerseniz sitemiz üzerinden online olarak dilerseniz telefon numaralarımızdan bizi arayarak canlı olarak Malaga Uçak bileti satın alabilirsiniz.