Miami Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Miami Uçak Bileti

miami-ucak-biletiEşsiz bir tatil planlıyorsanız ve aklınızda ABD varsa size Miami’yi önerebiliriz. Dünyanın bir ucundaki Miami’ye olculuk etmeyi planlıyorsanız ilk tercihiniz uçak seyahati olmalıdır. Türkiye’den Miami’ye maalesef direkt uçuş bulunmamaktadır. Bu uzak şehre Avrupa üzerinden aktarmalı olarak gidebilirsiniz. Toplam yolculuk süresi yaklaşık olarak 15 saat sürmektedir. Alo Bilet Hattı sitemiz üzerinden Miami uçak bileti satın alma işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Miami Havalimanı

Miami Havalimanı şehir merkezine 13 km mesafededir. Şehrin kuzeybatısında yer alan Miami Uluslar arası Havalimanı’ndan şehre ulaşım için taksi, havaalanı servisleri ve metro gibi seçenekler kullanılır. Havalimanının 4 adet büyük asfalt pisti bulunur. Yıllık ortalama 35 milyon yolcunun uğrak yeri olan Miami Havalimanı dünyanın en işlek havalimanıdır. Ülkemizden Miami’ye en çok yolcu İstanbul üzerinden gitmektedir. Bunun için Alo Bilet Hattı her zaman yanınızdadır.

Miami Hakkında Genel Bilgiler

Miami, Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinde yer almaktadır. Bu eyaletin en büyük ikinci kentidir. Şehrin nüfusu 413 bindir. Bu nüfusun 5.000’i Türk vatandaşlardan oluşmaktadır. Şehrin yüz ölçümü 143,1 kilometrekaredir. Miami’de tropikal musan iklimi yaşanır bu nedenle kış yaşanmaz. Yılın her döneminde bu güzel şehre yolculuk edebilirsiniz. Tatil amaçlı gitmeyi düşünüyorsanız en uygunu yine yaz mevsimi olacaktır. Şehirde İngilizce ve İspanyolca resmi dil olarak konuşulur. Miami Türkiye’den 7 saat geridedir. Türkiye’de saat 17.00’yi gösterdiğinde aynı anda Miami’de saat 10.00 yaşanır. Miami’de gezmek için pek çok alternatif mevcuttur. South Beach, Little Havana, Lowe Art Museum, Venetian Pool, Eveglades National Park ve Coral Gables bunlardan bazılarıdır. Miami’nin en meşhur yiyeceği Empanada böreğidir. Bu lezzeti mutlaka denemelisiniz. Ayrıca pek çok tropik meyvenin de tanıda bakmalısınız.

Dünyadaki her insanın mutlaka bir gün tatil yapması gereken şehirlerden bir tanesi Miami’ye Alo Bilet Hattı aracılığı ile çok uygun fiyatlara gidebilirsiniz. Bunun için üst kısımdaki bilet sorgu bölmesini kullanarak çok kolay bir şekilde Miami uçak bileti satın alabilirsiniz. www.alobilethatti.com şu anda Türkiye’nin en büyük bilet satış sitesidir ve piyasadaki en ucuz uçak biletleri sitemiz üzerinden satılmaktadır.