Odessa Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Odessa Uçak Bileti

odessa-ucak-biletiUkrayna’nın önemli şehirleri arasında yer alan Odessa, Avrupa’da birçok kişinin ziyaret ettiği yerlerden bir tanesidir. Odessa’ya gitmeyi düşünüyorsanız yapacağınız yolculukların hem hızlı hem de konforlu olabilmesi için siz de uçakları tercih edebilirsiniz. Uçak ile 1 saat 11 dakika içerisinde Odessa’da olabilirsiniz. Uçak yolculukları aynı zamanda diğer yolculuklara göre oldukça güvenlidir. Odessa Uçak biletinizi almak istediğinizde size uygun kampanyalardan yararlanabilmeniz için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Tüm hava yolu firmalarının uçak biletleri sizler için en uygun fiyattan kampanyalı olarak satışa sunuluyor.

Odessa ile Havalimanı

Odessa havalimanı, 1961 yılında hizmete açılmış Ukrayna’nın önemli havalimanlarından bir tanesidir. 2009 yılında 651 bin yolcuya ev sahipliği yapan havalimanı bu sayede en çok yolcu taşıdığı zamanlarından birisini yaşamıştır. Genelde iç hatlar uçuşları için kullanılan havalimanı aynı zamanda dış hatlar uçuşları için de kullanılmaktadır. Şehir merkezinden 7 km uzakta olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak içinse farklı alternatifleriniz bulunuyor. Havaalanı servisleri, otobüsler, minibüsler, troleybüsler ya da taksiler ile şehir merkezine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Uygun bileti almak için sitemize göz atmanız yeterli.

Odessa Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Odessa, Ukrayna’nın üçüncü büyük kentidir. Burası Asya ve Doğu Avrupa’yı Akdeniz’e bağlayan bir köprü görevi gördüğü için jeolojik açıdan da oldukça önemli noktada bulunuyor. Kuruluşu Çarlık Rusya’sının dönemine kadar dayanan şehir günümüzde Ukrayna’ya bağlı olarak büyümeye devam etmektedir. Odessa’ya gitmeyi düşünüyorsanız özellikle havanın daha sıcak olduğu yaz aylarını tercih etmelisiniz. Buraya geldiğinizde Rönesans tarzından tasarlanmış olan Odessa Opera ve Bale Tiyatrosunu ziyaret etmelisiniz. Bunun yanı sıra Deribasovskaya caddeine ve potemkin merdivenlerine de göz atmalısınız. Eğer sebzelerden hoşlanıyorsanız Ukrayna mutfağı tam size göre! Çünkü Ukrayna mutfağında genel olarak sebzeler var. Yemeklerin birçoğunda Smetana ismi verine bir krema çeşidi kullanılıyor. En çok ise etten, tavuktan ve balıktan üretilen femüler tüketiliyor.

Alo bilet hattı olarak sizlere en ucuz uçak biletlerini bulmada yardımcı oluyoruz. Site üzerinden yapacağınız aramalar sayesinde siz de en ucuz uçak biletlerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.