Onur Air Bagaj Taşıma Kampanyası - Alobilethatti.com

Onur Air Bagaj Taşıma Kampanyası

onur-air-bagaj-kampanyasiHava yolu firmaları bireylerin işlemlerini daha da kolaylaştırmak adına hizmet vermekte ve onların zorlanmamaları için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Fakat bu durumun her hava yolu firması için geçerli olduğunu söylemek yanlış olacaktır. Artık hava yolu firmalarının vermiş olduğu hizmetler doğrultusunda, eşyalarınızı siz olmadan da gönderebileceksiniz. Bu durum sizin işlerinizi daha da kolaylaştıracak ve yorucu bir yolculuğa katlanmadan eşyalarınızı dilediğiniz yerlere ulaştırabileceksiniz. Bireylerin, artık bagajlarını kendilerinin olmasına gerek kalmadan gönderebilecekleri bir firma Onur Air olacaktır. Şuan ülkemizde Onur Air hava yollarının sunmuş olduğu bu hizmetin bir benzerine dahi rastlamanız mümkün olmayabilir. Onu Air sayesinde, çantalarınızı ve bavullarınızı kısa bir zaman dilimi içinde dilediğiniz yerlere ulaştırabileceksiniz.

Şüphesiz bireylerin bu konuda ihtiyaç duydukları en birinci şey bu olacaktır. Eşyalarınızın içeriğini belli etmeniz durumunda, çantanızın özenle bir yere konulacağından da emin olabilirsiniz. Çanta ve bagajların yanı sıra karton kutularınızı da artık bu şekilde dilediğiniz yere kısa bir zaman içinde gönderebileceksiniz. Fakat karton kutuların çift katlı olması gerektiğini bu konuda size söylemek gerekecektir.

Karton kutuların bu şekilde olmaması halinde, firma taşıma işlemini kabul etmeyecek ve eşyanız elinizde kalacaktır. Eskiden de bu durumun daha farklı olaylarına rastlamak mümkündür. İnsanlar kargolar sayesinde ulaştıracak oldukları eşyaların, daha hızlı bir şekilde ulaşmasını istediklerinden dolayı, otobüslere vermekteydiler. Haliyle de otobüs ülkemiz içinde en geç yirmi dört saatlik bir yolculuk yapabildiğinden dolayı karşı taraf eşyalarını yirmi dört saat sonra alabilmektedir. Ancak uçaklar sayesinde bu saat zarfı biraz daha aza indirgenmiş durumdadır. Otobüs ile yaklaşık yirmi dört saat yapılan yolculuk uçaklar sayesinde bir saate kadar inmiş durumdadır. Haliyle bireyler acil olan işleri için bu yolu seçmekte ve eşyalarını karşı tarafa bu şekilde iletmektedirler.

Uçaklarda denetimin sıkı olması itibariyle her şeyi bu şekilde gönderemeyebilirsiniz. Plastik çantaların ve plastik kutuları Onur Air firmasının kabul etmediğini bilmelisiniz. Ne yazık ki plastikten yapılmış olan hiçbir ürünü bu şekilde gönderme şansınız olmayacaktır. Bunun haricinde aklınıza gelen her türlü ürünün gönderimini yapabilirsiniz. Ülkemizde az oynanan sporlardan olan golf için sürekli olarak yanınızda çanta taşımanız gerekir. Artık gideceğiniz yere golf çantalarını erkenden gönderebilir ve karşı taraftan birilerinin bunu almasını sağlayabilirsiniz. Fakat golf çantanızın uzunluğunun yüz yirmi santimetreyi aşmaması gerekecektir. Yüz yirmi santimetrenin altında olması halinde normal bir bagaj tarifesi üzerinden işlem yapabilirsiniz. Bunun yanında kayaklara karşı tutkusu olan bireyler için de böyle bir paket bulunmaktadır. Onlar da kayak takımlarının yüz yirmi santimetreyi geçmesi halinde 25 Euro gibi düşük bir ücret ödeyeceklerdir. Bisikletler için ise ayrıca oluşturulmuş olan bir tarife bulunduğundan dolayı, ürünlerinizi bu şekilde göndermeden önce bu tarifeyi açıp okumanıza gerekecektir.