Onur Air ile Nürnberg’e Direkt Uçuyoruz ! - Alobilethatti.com

Onur Air ile Nürnberg’e Direkt Uçuyoruz !

alobilethatti-onurair-nurnberg-kampanyaOnur Air’i tercih edin, özel ve keyifli seyahati deneyimleyin. Güler yüzlü ve deneyimli personelleri ve geniş uçuş ağı ile en çok rağbet gören hava yolu firması olan Onur Air sektördeki başarısıyla büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.

Onur Air, 2 Temmuz itibariyle yeni hattı Nürnberg uçuşlarına başlıyor.

02 Temmuz 2016 itibariyle İzmir’den Nürnberg’e,

29 Temmuz 2016 itibariyle Adana’dan Nürnberg’e aktarmasız direkt uçuşlar başlıyor.

Nürnberg, tarih dolu müzeleri, büyük ve ünlü meydanları ve kiliseleri ile gezip görülmeye değer bir şehirdir. Avrupa’da deneyimleyebileceğiniz en güzel şehirlerden biri olan Nürnberg adeta kültür ve tarihin başkentidir. Yıllar boyu askeri birçok olaya tanıklık eden şehirdeki havayı zengin müzelerini ziyaret ederek derinden hissedebilir, Nürnberg’in geçmişine geri dönebilirsiniz.

İzmir ve Adana’dan Nürnberg’e aktarmasız direkt uçuşlar başlıyor. 2 Temmuz 2016 tarihi itibariyle İzmir’den, 29 Temmuz 2016 tarihi itibariyle Adana’dan Nürnberg’e karşılıklı seferler başlıyor. Herşey dahil 77 $’dan başlayan fiyatlarla ve Onur Air’in avantajlarıyla Nürnberg uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

İzmir – Nürnberg uçuşları 77 $’dan başlayan fiyatlarla (İlk uçuş 2 Temmuz 2016)

Adana – Nürnberg uçuşları 85 $’dan başlayan fiyatlarla  (İlk uçuş 29 Temmuz 2016)

www.alobilethatti.com ile bu avantajlı uçak bileti kampanyasından yararlanabilir, Nürnberg uçak biletinizi alıp en uygun fiyatlarla uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Alo Bilet Hattı avantajlı ve keyifli uçuşlar diler.