Onur Air’de İhtiyaca Göre Uçuş Paketleri - Alobilethatti.com

Onur Air’de İhtiyaca Göre Uçuş Paketleri

alobilethatti-onurair-avantajli-paket-kampanyaUzun yıllardan beri hizmet veren Onur Air, müşterilerine sunduğu kampanyalar ve daha iyi bir hizmet kalitesi verebilmek için hazırladığı paketler ile memnuniyeti garanti ediyor. Herkese uygun uçak bileti fiyatları, tecrübeli personel ve kabin ekibi ile sizler için çalışmaya devam eden Onur Air yepyeni kampanyalara imza atmaya devam edecek.

Onur Air müşterilerine 3 farklı paket seçeneğini sunuyor. Sade Paket, Standart Paket ve Özel Paket’den istediğinizi seçerek kaliteyi kendiniz belirleyebilirsiniz. İhtiyacınıza göre paket içeriğinde bulunan ekstralarla uçuşunuzu daha konforlu ve özel bir hale getirebilirsiniz.

Sade Paket: Uçak Bileti, 8 Kg Kabin Bagaj Hakkı, İç Hatlarda 15 Kg – Dış Hatlarda 20 Kg Serbest Bagaj Hakkı

Standart Paket: Uçak Bileti, 8 Kg Kabin Bagaj Hakkı, İç Hatlarda 20 Kg – Dış Hatlarda 30 Kg Serbest Bagaj Hakkı, Koltuk Seçimi, Yiyecek ve İçecek İkramı, Ücretsiz Online Check-in, Pakete Dahil Ek Hizmetlerde %60 İndirim Avantajı

Özel Paket: Uçak Bileti, 8 Kg Kabin Bagaj Hakkı, İç Hatlarda 25 Kg – Dış Hatlarda 40 Kg Serbest Bagaj Hakkı, Geniş Aralıklı Koltuk Seçimi, Yiyecek ve İçecek İkramı, Ücretsiz Online Check-in, 2 Saate Kadar Bilette Ücretsiz Değişiklik Hakkı, Pakete Dahil Ek Hizmetlerde %60 İndirim Avantajı

www.alobilethatti.com ayrıcalığı ile bu avantajlı kampanyadan ve daha birçok uçak bileti kampanyalarından yararlanabilir, hızlı ve uygun fiyata hemen online biletinizi alabilirsiniz.

Alo Bilet Hattı olarak iyi uçuşlar dileriz.