Onur Air’den Kıbrıs Bilet Kampanyası - Alobilethatti.com

Onur Air’den Kıbrıs Bilet Kampanyası

onur-air-kibris-kampanyasiYeni yeni yükselmeye başlayan Onur Air hava yolu firmasının prensip olarak izlemiş olduğu yolun tamamen müşterilerinin kaliteli bir uçuş keyfini sürmesi adına yapmış olduğunu öne sürebiliriz. Firmadan alacak olduğunuz biletlerde mutlaka kampanyaları yakalamak adına adımlar atmalı ve uçuşlarınızı bu şekilde gerçekleştirmeye özen göstermelisiniz. Onur Air firması yeni olarak düzenlemiş olduğu Kıbrıs kampanyasıyla, yolcularının indirimli olarak uçmalarını sağlamak istemektedir. Kampanyadan faydalanan bireylerin, normal fiyatlara göre kat be kat altında seyahatlerini tamamlayabilecek olduklarını söyleyebiliriz.

Her şey dahil olarak 74 liradan başlayan fiyatlarla bireyler, Kıbrıs’a uçuşlarını gerçekleştirebilecekler ve seferlerini tamamlayabileceklerdir. Bunun yanında Onur Air ailesi olarak size bir müjdeli haber daha vermek istiyoruz. Firmaya yeni uçakların alınmasıyla birlikte, sefer sayıları buraya daha da artırılmış ve Diyarbakır ile Gaziantep illerinden direk seferler gerçekleştirilmeye başlamıştır. Uçaklarının iç düzenin de tekrardan baştan aşağı yenilendiğini söyleyebiliriz. Her geçen gün daha da gelişen firma Kıbrıs için düzenlemiş olduğu seferlerinde yolcularının business hizmetinden faydalanması için özel bir kabin oluşturulmuştur.

Yılın belirli dönemlerinde yapılan kampanyalarını takip ederek ucuz yollu olarak uçmak istiyorsanız Onur Air firmasını tercih etmelisiniz. Sadece yurt içine değil, yurt dışında da önemli noktalara uçuşlarını gerçekleştiren firmanın, yolcularına yapılan analizlerde gayet memnun kaldıklarını söyleyebiliriz. Devamlı müşterilerin yanı sıra, yeni gelen yolcularının sayısı da oldukça artmaya başlamıştır.