OnurAir ile İstanbul Kayseri Bileti 49TL’den - Alobilethatti.com

OnurAir ile İstanbul Kayseri Bileti 49TL’den

alobilethatti-onurair-kayseri-kampanyaİstanbul-Kayseri Hattı 49 TL’den İtibaren

Yurtiçi ve Yurtdışı birçok ülke ve şehre uçuş gerçekleştiren Onur Air, konfordan ve kaliteden ödün vermeden seyahatinizi gerçekleştirmeyi sağlar. Onur Air uzun yıllar boyu havayolu taşımacılığında tecrübeli personelleri ve güvenli uçaklarıyla hizmet etmektedir.

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Kayseri’ye olan tarifeli uçuşlar her şey dahil 49 TL’den başlayan fiyatlarla.

Kayseri, İç Anadolu bölgesinde bulunmasının yanı sıra hem Akdeniz bölgesine, hem Güneydoğu Anadolu bölgesine hem de Doğu Anadolu bölgesine yakın bir konumdadır. Milattan önceki yüzyıllarda yerleşimin başladığı şehirde o yıllara ait kalıntıların olduğu müzeler bulunmaktadır. Tarım, hayvancılık, sanayi ve ticaret şehrin başlıca ekonomik kaynaklarıdır. Bunların yanı sıra Kayseri’yi en meşhur kılan şey tabiki mutfağıdır. Dünyaca üne sahip olan Kayseri mantısı ve pastırması adeta şehrin simgesi olmuş durumdadır.

Her şey dahil tek yön Kayseri uçak bileti 49 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Kampanya erken rezervasyon biletlerde ve sınırlı sayıdaki koltuklarda geçerlidir.

Alo Bilet Hattı aracılığıyla en uygun uçak biletlerinin tümünü görüntüleyebilir, hızlı, güvenilir ve ucuz bir şekilde satın alabilirsiniz.

www.alobilethatti.com olarak keyifli uçuşlar dileriz.