pegasus | AloBiletHatti.com

pegasus

Pegasus Hakkında Genel Bilgiler

Takvimler 1990’ı gösterdiğinde ‘’Pegasus’’ adı ile sektöre adım atan firma, İstanbul menşeli firmalardan bir tanesi ve ülkemizin de en çok tercih edilen hava yolları firmalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. 2005 yılında atılan büyük adım, yatırım bazında da firmayı bir adım öne taşındı ve yine ülkemizin öncü isimlerinden biri olan ‘’Sabancı Holding’’, isim hakkı ve firmanın tüm haklarını satın almıştır. Pegasus uçak seferleri bu adım ile birlikte çok daha geniş bir haritaya ulaştı ve an itibarıyla yurt içinde 36 olmak üzere yurt dışında 72 farklı noktaya ve toplamda 40 ülke, 108 farklı noktaya sefer düzenleyen bir firmaya dönüşmüştür.

Personel Kadrosu

Güvenilir ve ekonomik seyahatin yanı sıra uçak içi konfor ve müşteri memnuniyetini de sahip olduğu misyon dahilinde kusursuz bir noktaya taşıyan Fly pgsdeneyim sahibi personel kadrosu ile uçak içerisinde birçok talebinize de en hızlı ve en iyi şekilde yanıt vermeye devam ediyor. Uçak içi hizmetin yanı sıra her an ulaşılabilir müşteri temsilcileri ile de müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşımayı başarıyorlar.

Pegasus Check-in İşlemleri Hakkında Genel Bilgi

Pegasus rezervasyon işlemleri ile birlikte bilet satın alma sonrası check-in konusunda da firma tarafından çok sayıda alternatif sunulduğunu ifade etmek gerekiyor. Bu işlemleri havalimanında gerçekleştirebiliyorsunuz ve yolcu kontuarları da bu süreçte sizlere yardımcı olacaktır. Check-in işlemleri sonrası biletiniz ile birlikte biniş kapısına geçiş yapabilirsiniz. Havalimanında meydana gelebilecek yoğunluğu da hesaba kattığımızda seyahatlerinizden en az 1 saat kadar önce limanda yerinizi alarak işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.

Bagaj Hakkı

İç hatlar ve dış hatlar olmak üzere bagaj hakkı ile ilgili sınırlamalar da değişiklik gösterecektir. İç hatlarda bu sınır 15 kg iken, dış hatlarda ise 20 kg olarak karşımıza çıkıyor. Kabin içi bagaj hakkı ise 8 kg olarak karşımıza çıkıyor

Koltuk Seçimi

Koltuk seçimlerinizi online olarak yapabilir ya da müşteri temsilcisi ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Fly pgs firması, uçak içi konfora ekstra hassasiyet gösteriyor ve sahip olduğu özel koltuklar ile birlikte konforlu bir uçuşu da beraberinde getiriyor.

  • Ekstra diz mesafesi
  • Ön koltuklar
  • Pencere kenarı
  • Koridor kenarı
  • Diğer koltuklar

Olmak üzere çok sayıda seçenek karşınıza çıkıyor. Siz de Pegasus uçak bileti satın alarak tüm bu ayrıcalıklardan faydalanabilir, komforlu bir yolculuğun keyfini çıkartabilirsiniz.

Pegasus Uçak Bileti Fiyatları Nasıldır?

Pegasus Türkiye’nin ve Avrupa’nın en hızlı büyüyen havayolu firmalarından biridir. Dünyanın birçok yerine en uygun Pegasus uçak bileti satın alabilmek için alobilethatti.com‘u ziyaret etmeniz yeterli. Hemen sayfamızın üst kısmında bulunan arama motorunda gideceğiniz şehrin ismini girin ve yalnızca bir kaç saniye içinde en uygun Pegasus uçak seferlerini listeleyin. Ayrıca kampanyalar sayfamızdan alobilethatti.com‘a özel tüm Pegasus uçak bileti kampanyalarını takip edebilir ve en uygun fiyata Pegasus uçak bileti satın alabilirsiniz.

www.Alobilethatti.com

7/24 Ücretsiz Çağrı Merkezimiz ;

0850 250 22 66