Pegasus 2016 Ramazan Ayı İndirimi - Alobilethatti.com

Pegasus 2016 Ramazan Ayı İndirimi

pegasus-ramazan-2016Ramazan ayının ülkemizdeki yerinin çok ayrı olduğunu söyleyebiliriz. Bireyler, bu ayı sevdikleri ile beraber geçirmeyi çok istemektedirler. Pegasus havayolları insanların arasındaki ulaşım engelini ortadan kaldırarak bireyler indirimli olarak bilet fırsatlarını sunmaktadır. Bireylerin indirimli olarak alacak oldukları biletlerle birlikte, bu ayı aileleriyle birlikte geçirebileceklerini söyleyebiliriz. İki farklı şehirde bulunan bireylerin, aralarındaki mesafenin uzun olması halinde görüşmeleri engel olabilmektedir. Ancak günümüzde uçakların varlığı sayesinde bu durum en aza inmiş ve bireyler kısa bir zaman dilimi içinde uçuşlarını gerçekleştirerek sevdikleri insanların yanlarına gidebilmektedirler.

30 Nisan 2016 tarihine kadar alacak olduğunuz biletleri herkes %20 indirim fırsatıyla yakalayabilecektir. Pegasus firmasına Plus üyeliği bulunan bireyler ise bu indirimden %30 olarak yararlanabileceklerdir. Bu arada Pegasus Plus üyeliği yaptırmanın çok zahmetli bir işlem olmadığını dile getirebiliriz. 30 Nisan tarihine kadar biletlerini bu şekilde alan bireyler 6 Haziran ve 30 Haziran 2016 zaman aralığında kullanabilecekler ve biletlerini almış oldukları noktaya gidebileceklerdir. Bu indirimden faydalanmak için bireylerin, Pegasus havayollarının kendi sitelerine girmesi gerekmektedir.

Ya da Pegasus havayollarıyla doğrudan bağlantısı olan resmi linkler üzerinden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu indirimin sadece direk uçuşlar için geçerli olduğunu da söylemek gerekir. Aktarmalı olarak gerçekleşen uçuşlarda bireyler bu fırsattan yararlanamayacaklar ve normal bilet fiyatları üzerinden uçuşlarını gerçekleştirebileceklerdir. Kampanya şartlarını okuduktan sonra hareket etmeniz sizin lehinize olacak bir davranıştır.