Pegasus Hava Yolları %20 İndirimli Kıbrıs Bileti Dağıtıyor! - Alobilethatti.com

Pegasus Hava Yolları %20 İndirimli Kıbrıs Bileti Dağıtıyor!

pegasus-kibris-indirimli-biletleriKıbrıs çoğu insanın gitmek istediği ancak çekinmiş olduğu şeyler olduğundan dolayı gidemediği ülkelerden birisi olarak karşımıza çıkar. Kıbrıs’a gitmek artık Pegasus Hava Yolları sayesinde çok kolay! Pegasus’un kendi resmi sitesini kullanarak ya da sitemiz üzerinden %20 kampanyalı Kıbrıs biletlerinizi satın alabilir ve uçuşlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kıbrıs’a gitmek artık böylelikle daha ucuza gelecek ve çok sayıda kişi burayı görme fırsatını elde edecektir. Tatilini uzatmak isteyenler ve yeni bir yer ile tanışmak isteyen bireylere hitap eden bu kampanya için son gün 19 Ağustos! Elinizi hızlı tutarak bir an önce biletinizi satın almak için işlem yapmalısınız. Almış olduğunuz bu bileti kullanabileceğiniz tarih olarak da 1 Eylül 2016 ve 27 Ekim 2016 tarihlerini gösterebiliriz. Sadece bu zaman diliminde oraya gitmeyi düşünen kişilerin işlem yapması daha doğru olacaktır.

Bazı bireyler, ileriki zaman dilimleri için bu bileti alarak sonra zamanını erteleterek uçmayı planlamaktadırlar. Ancak böyle bir şeyin katiyen mümkün olmadığını söyleyebiliriz. Ayrıca bu indirimli bilet imkânını Pegasus’un mobil uygulaması üzerinden de elde edebileceğiniz söyleyebiliriz. Pegasus’un tüm güncel kampanyalarını sitemiz üzerinden görmeniz mümkündür. Böylelikle yapacağınız yurt dışı tatilleri daha makul fiyatlardan karşınıza çıkacak ve indirimli olarak uçma şansını elde edebileceksiniz. Hava yolu firmalarının biletleri bazen karşımıza çok yüksek fiyatlardan çıktığından dolayı, bu yolu seçme konusunda bireylerin tereddüt ettiklerini söyleyebiliriz. Bu nedenle yapılacak olan şey, geniş kapsamlı bir araştırma olacaktır.

Böylece tüm yurt dışı ve yurt içi seyahatleriniz oldukça makul fiyatlardan karşınıza çıkabilecektir. Sizlere sunulan bu indirimli bilet kampanyasının, biletin asıl fiyatı üzerinden yapıldığını söyleyebiliriz. Bunun için ekstra bir kampanya ya da indirimden yararlanma imkânınız olmayacaktır. Sitemiz üzerinden diğer hava yolu firmalarının bu bölgeye ait uçuşu olup olmadığını kontrol ederek de işlem yapabilirsiniz. Böylelikle hangi uçuşun sizin için daha avantajlı olacağını rahatça keşfedebilirsiniz. Pegasus Hava Yolları check-in bedelini de bilet tutarının içine yansıtmaktadır. Yurt içinde check-in için ödeyecek olduğunuz ücret 7 TL iken yurt dışında 8 dolardan başlamaktadır.