Pegasus ile Sonbaharda Kapodokya'ya - Alobilethatti.com

Pegasus ile Sonbaharda Kapodokya’ya Ucuza Uçun

pegasus-kapodoka-kampanyasiHaya yolları sayesinde bireyler, artık gitmek istedikleri her yere kısa bir süre içinde ulaşabilmektedirler. Bireylerin, havayollarını tercih etmemelerinin altında yatan belirli başlı sebeplerden bir tanesi de havayollarının pahalı olarak seyahat ettirmesi olmaktadır. Ancak seyahat edecek olan kişilerin bu noktada yanılgıya düştüklerini söyleyebiliriz. Belirli zaman dilimleri içinde firmalar sürekli rekabet halinde olduklarından dolayı, kendi bünyelerinde daha fazla müşteriyi toplamak istemektedirler. Sağlam olarak gösterebilecek olduğumuz firmalardan bir tanesi Pegasus havayollarıdır.

Bu firmanın herkesin met ettiği Kapadokya için düzenlemiş olduğu sonbahar kampanyası bulunmaktadır. Kapadokya’da güneşin doğuşunu ve batışını izlemek isteyenler ancak vakit bulamayıp buraya gidemeyen bireylerin herhangi bir mazereti kalmadığını da söyleyebiliriz. Çünkü firma, buranın en güzel olduğu zaman dilimi olan Sonbahar mevsiminde bireylerin  rahatça buraya ulaşım sağlayabilmeleri adına biletlerde çok büyük bir indirime gitmiştir.

Kapadokya’yı görmek ve bu bölgeyi gezmek isteyen bireyler 39.99 liradan başlayan bilet imkânlarıyla birlikte, burayı ziyaret edebilecekler ve bu güzellikten mahrum kalmamış olacaklardır. 28 Nisan 2016 tarihi ve 1 Mayıs 2016 tarihleri arasında indirimli olarak biletlerinizi alabilirsiniz. Biletlerinizi kullanabileceğiniz tarihleri ise firma 1 Eylül ve 31 Ekim 2016 tarihleri arasında belirlemiştir. Bu zaman dilimi arasında seyahatlerini gerçekleştirmeyen bireyler, bu imkânlardan faydalanamayacaklardır. 1 Mayıs 2016 tarihinde bilet almanız için 23.59 saatine kadar bekleyebilirsiniz. Bu süreyi bir dakika geçmesi halinde bile uçak bileti indirimli olarak satın alamayacaksınız.