Pegasus İle Yurt İçi Aktarmaları Bedava - Alobilethatti.com

Pegasus İle Yurt İçi Aktarmaları Bedava

pegasus-ucretsiz-yurtici-aktarmaPegasus Hava Yolları ülkemizde uzun yıllar boyunca hizmet veren bir hava yolu firması olmakla birlikte ne iyi kampanyaları müşterilerine sunan bir hava yolu olma unvanını da halen taşımaktadır. Seyahatlerini iyi bir şekilde yapmak isteyen bireyler, Pegasus hava yollarının kampanyalarını da değerlendirme altına alabilirler ve uçuşlarını da daha konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirler. Bireylerin, şuan kampanya dahilinde olan yurt dışı biletlerinin yurt içi aktarması olayının biletlerini almaları gerekecektir. Yurt dışına çıkacak olan bireylerin, yurt dışına çıkış biletleri konusunda firma güzel bir kampanya düzenlemiştir. Son gün olarak 22 Ağustos 2016 tarihini gösterebileceğimiz kampanya dahilinde yer alan şeylerden bahsedecek olursak, yurt dışı uçak biletleri 39.99 dolardan başlamaktadır. Bunun yanında aktarma noktalarını kullanarak uçuşlarını gerçekleştiren bireyler için aktarma yerlerinden kendi illerine gitmeleri adına yurt içi aktarması ücretsiz hale getirilmiştir.

Normal bir dönemden bahsedecek olursak, bireylerin uçuşlarını gerçekleştirmeleri adına yapacak oldukları şey oldukça zor bir haldedir. Hem normal bir şekilde yurt dışı biletlerini satın almaları gerekirken, hem de yurt içinde aktarma yapacak oldukları yer için ekstra bir ücret ödemeleri gerekecektir. Artık bireylerin böyle bir durumla karşılaşmalarına gerek kalmadan belirli bir süre için, yurt içindeki kendi memleketlerine gitmeleri için aktarmalar ücretsiz hale getirilmiştir. Alınan biletleri bireylerin kullanabilecek oldukları tarih aralığı ise, 20 Eylül 2016 ile 25 Mart 2017 arasında bulunmaktadır. Biletlerini bu vakte kadar bireylerin kullanması gereklidir. Sunulan bu hizmetin içine check-in bedelinin de dahil olduğunu söylemek gerekir.

En güncel olarak Pegasus hava yolları firmasının düzenlemiş olduğu kampanyaları internet üzerinden rahatça görüntüleme şansını elde edebilirsiniz. Alobilethatti.com adresi üzerinden bu tür kampanyaları daha rahat bir şekilde görüntülemeniz mümkündür. Ayrıca kampanyalı bilet olayından kolay bir şekilde bilgi edinmek istiyorsanız, siteye üye olmanız yeterli olacaktır. Zahmetsiz bir şekilde biletlerinizi bu platform üzerinden satın alabilecek ve uçuşlarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Bazı bireyler, genel olarak Kıbrıs’ın bu kampanyalar üzerine dahil olup olmadığını merak etmektedirler. Kıbrıs uçuşlarının da bu kampanyaya dahil olduğunu söyleyebiliriz.