Pegasus Plus & Rocketmiles İş Birliği Başladı | AloBiletHatti.com

Pegasus Plus & Rocketmiles İş Birliği Başladı

Pegasus Plus üyeleri artık konaklamalarında da UçuşPuanları kazanıyorlar.

Pegasus Plus üyesi müşteriler artık Rocketmiles kullandıklarında gerçekleştirecekleri otel rezervason işlemlerinde kalacakları her gece için 20-300 Uçuşpuan kazanacaklar. Rocketmiles üzerindeki dünya çapında 400 bin otelden bir tanesini seçtiğiniz de kazanmaya başlıyorsunuz. Katılım için beklemenize gerek yok. Üstelik tüm işlemlerinde biriktirmiş olduğunuz puanlarınızı da bir sonraki seyahatinizde kullanabiliyorsunuz.

Peki, UçuşPuanı Nasıl Kazanabilirsiniz?

Uçuşpuanlarından faydalanabilmeniz için Pegasus Plus üyesi olmanız gerekiyor. Eğer ki üye değilseniz hemen ücretsiz üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Gideceğiniz yerdeki otel rezervasyon işlemlerinizi Rocket Miles üzerinden yapmanız gerekiyor.

Rezervasyon işlemini gerçekleştirirken sadakat programında Pegasus Plus’u seçmelisiniz.

Otel seçtikten ve rezervasyon işlemini tamamlarken Pegasus Plus Üyelik numarasını girmeniz gerekir.  Pegasus Plus üyelik numaranız siz programa kaydınızı yaptırırken sizden istenilen cep telefonu numarasıdır. Pegasus Plus üyesi olmamanız sizin puan kazanamayacağınız anlamına gelir.

Rezervasyon işlemlerinde yanınızda misafirlerinizin de olması durumunda UçuşPuan yalnızca üyelik numarası girilen üye tarafından kazanılmış olacaktır.

Otel rezervasyon işlemi yapılırken Rocketmiles’in genel kuralları geçerli olacaktır.

Rocketmiles kampanya süresinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. isterse süreyi kısaltabilir isterse uzatabilir.

/Rocketmiles Konsiyerj hizmetleri acil durumlarda ya da genel sorularınızla ilgili 7/24 müşteri desteği sunar. Rocketmiles Konsiyerj hizmetlerine 1-773-257-7680 veya 1-855-355-7625 telefonlardan ulaşabilir veya e-mail adresi concierge@rocketmiles.com ‘a e-posta gönderebilirsiniz.

UçuşPuanlarınızı Ne zaman Kullanabilirsiniz?

Rezervasyon sonrasında konaklama gerçekleşmiş ise en geç iki hafta sonunda kazanılmış olan puanlar hesabınıza tanımlanacaktır.

Hesabınızda bulunan UçuşPuanlarınızı istediğiniz zaman kullanma hakkına sahipsiniz.

Kazanılan UçuşPuanları nasıl harcanır?

Yukarıda da belirtilmiş olduğu gibi Pegasus Plus hesabınıza yüklenmiş olan puanlarınızı biriktirdikten sonra diğer puanlarınızla birlikte uçak bileti alımında ya da Pegasus’un diğer ürünlerinde bir indirim alma şeklinde kullanabilirsiniz.

Unutmayın kazanmış olduğunuz UçuşPuanlarınızın kullanım süresi 2 yıldır.