Pegasus Plus Üyeleri Kampanyalar İle Uçuyor - Alobilethatti.com

Pegasus Plus Üyeleri Kampanyalar İle Uçuyor

pegasus-plus-kampanyasi6-7 Ekim tarihleri arasında bilet alan Pegasus Plus üyeleri 10 katına kadar puan kazanarak uçuş keyfini doyasıya yaşıyor. 1 Kasım 2016- 25 Mart 2017 tarihleri arasında yapılan tüm uçuşlar için Pegasus Plus üyeleri bilet tutarlarının yüzde 20’si kadar uçuş puanı kazanacaklar.

Kampanyadan bir an önce yararlanmak isteyen Pegasus Plus üyeleri hemen belirtilen tarihlere yönelik rezervasyonlarını yapabilir. Pegasus Plus üyesi olmak ve kampanyalardan yararlanmak isteyen kişiler Pegasus sayfası üzerinden Pegasus Plus üyesi ol veya flypgs.com adresine giriş yaparak hesap oluşturmaları gerekir. Hesap oluşturma işlemlerini dilerseniz mobil, tablet ve pc uygulamalarından kolayca yapabilirsiniz. Sizlere ayrıcalık katan bu kampanyaları yakından takip ederek çok daha avantajlı uçuşlar yapar kaliteli uçmanın keyfini çıkarısınız.

 Kampanyaya Katılım Şartları

  • Tüm hatlar kampanya dahilindedir.
  • Kampanyalı uçuşlar 1 Kasım 2016 – 25 Mart 2017 tarihleri arasındadır
  • Bilet satış tarihi 6-7 Ekim 2016
  • Kampanyadan Pegasus Plus üyeleri toplam ücret üzerinden %20 (10 Kat) uçuş puanı kazanır
  • Kampanyaya sadece Pegasus Plus üyeleri katılabilir
  • Kampanyadan faydalanmak için Pegasus Plu üyeliği ile bilet rezervasyonları oluşturulmalı ya da yolcu bilgisi kısmında Pegasus Plus üye numarası yazılmış olmalıdır. (cep telefonu numarası) Aynı rezervasyonlara yönelik çok sayıda misafir bulunması durumunda Pegasus Plus üye numaraları belirlen tüm misafirler de kampanyadan yararlanabilmektedir. Üyelerin kazanmış oldukları uçuş puanları 72 saat içerisinde hesaplarına yüklenecektir.
  • İptal, değişiklik ve iade gibi işlemlerde ücret sınıfı göz önünde bulundurularak işlem yapılmaktadır.

Pegasus Havayolları kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.