Pegasus'tan Anneler Gününe Özel Ucuz Bilet - Alobilethatti.com

Pegasus’tan Anneler Gününe Özel Ucuz Bilet

pegasus-anneler-gunuPegasus uçak bileti firması, anneler gününü insanların daha yakından kutlaması maksadıyla, biletlerde biraz daha indirime gitmiş ve bireylerin daha ucuz yollu olarak seyahat etmelerine olanak sağlamıştır. 8 Mayıs 2016 tarihine kadar biletlerini Pegasus hava yollarında alan bireylerin, 20 Eylül 2016 ve 27 Ekim 2016 tarihleri arasında alacak oldukları diğer biletler yüzde elli indirimle kendilerine sunulacaktır.

Bazı bireyler, hava yolu firmalarının sunmuş oldukları bu fırsatlardan haberdar olmadıklarından dolayı bu şekilde gerçekleştirecek oldukları seyahatleri pahalı olarak yorumlayabileceklerdir. Bireylerin, biletlerini böyle kampanyalar dahilinde almaları halinde, çok kârlı çıkabilecek olduklarını söylemeli ve uçuşlarını sadece bu doğrultuda gerçekleştirmeleri gerektiğini söylemeliyiz. Uçuşlarını gerçekleştirmek isteyen bireyler, sitemiz üzerinden ya da haya yolu firmasının resmi sitesi üzerinden kampanyaları görüntüleyebileceklerdir.

Kesin olarak bu tarihler arasında yapacağınız seyahatleriniz için en güzel şekilde yararlanabilecek olduğunuz kampanyanın bu olduğunu söyleyebiliriz. Kampanyalı olan biletten faydalanmak için bazı adımları gerçekleştirmeniz gerekecektir. Bu kampanyadan faydalanabilmeniz için size bazı şartların sunulduğunu da söylemeliyiz. Size sunulan bu şartları yerine getirmeniz halinde, faydalanmamanız için bir sebep olmadığını belirtmeliyiz. Size sunulan tek şart PNR sisteminde iki kişi olmanızdır. Tek olarak yapacağınız seyahatlerde bu imkânlardan faydalanmanız kesinlikle mümkün değildir. Sonrasında bileti almak için ödeme sayfasına kadar ilerlemenizde gerekecektir.

Ödeme sayfasının altında yer alan kampanyalara bölümüne inmeli ve oradan “Anneler Gününe Özel %50 bilet indirimi” seçeneğini işaretlemeniz gerekecektir.