Pegasus'tan Kış Kampanyası - Alobilethatti.com

Pegasus’tan Kış Kampanyası

pegasusun-kis-kampanyasiUçuş firmaları denilince akla ilk gelen firmalardan birisi olan Pegasus hava yolları firması, müşterilerinin daha iyi bir uçuş imkânı yakalaması adına kampanyalar düzenlemektedir. Düzenlemiş olduğu kampanyaları yakalamanız halinde, gayet ucuz yollu bir uçuş imkânı yakalayabilir ve otobüse binmekten bile kârlı hale gelebilirsiniz. Pegasus’un şuan düzenlemiş olduğu kış kampanyasından faydalanmak için ne bekliyorsunuz! Hemen biletinizi almalı ve bu fırsatı değerlendirmelisiniz.

Biletini şimdi alan bireyler, 30 Ekim 2016 ve 25 Mart 2017 tarihleri arasında, yurt içinde yapacakları yolculuklardaki biletleri 29.99 liradan bulabileceklerdir. Kış sezonu kampanyasında yurt dışı için de bir kampanya bulunmaktadır. Yurt dışına düzenlenen seferlerin de taban fiyatı olarak 39.99 doları söyleyebiliriz. Bazı bireyler, verilen bu fiyatları gidecek oldukları her yere sanmaktadırlar. Ancak sadece belirlenen yerlere olan seferler bu fiyatlardan başlamaktadır.

Gideceğiniz tarih belli ise şimdiden yerinizi ayırtmalı ve biletinizi almak için işlem yapmalısınız. Biletinizi alma konusunda, sizi diğer fırsatlardan da haberdar edebilecek nitelikte olan siteleri seçmeli ve biletlerinizi bu doğrultuda almalısınız. Müthiş bir yarıyıl tatilinizi de yine bu tarihler arasında gerçekleştirebilirsiniz. Ailenizle birlikte yapacak olduğunuz bu seyahat size çok pahalıya da patlamayacak ve değişik yerleri görme fırsatını elde edebileceksiniz. Hemen acele etmeli ve kampanyanın süresi bitmeden biletinizi satın alma yoluna gitmelisiniz. Şubelere gitmeden internet üzerinden rahat bir şekilde biletlerinizi artık satın alabilirsiniz.