Pegasus’tan Yurtiçi 12,99TL Kampanyası - Alobilethatti.com

Pegasus’tan Yurtiçi 12,99TL Kampanyası

pegasus-12-tl-kampanyasiGörmediğiniz hiçbir yer kalmasın sloganı ile yola çıkan Pegasus insanları hava yolları alanın da en güzel uçuş keyiflerini oldukça ucuz bir rakama sunmaktadır. Bu anlamda da sizler de artık neredeyse otobüs bilet fiyatının yarı parasına da uçma keyfini elde edecek ve daha konforlu bir şekilde de zahmetsizce ulaşmak istediğiniz yere varacaksınız.

Böylelikle de bu uçuş sayesinde de saatlerce yolculuk ekmek yerine kısa süre de uygun rakama uçabileceksiniz. 8 Eylül’ e kadar biletini al, bu kış yurt içinde 12.99 TL yurt dışına 21.99 USD’ den başlayan fiyatlarla uçmanın keyfini elde edebileceksiniz ve taksi ücreti öder gibi şehirlerarası uçakla sizler de konforlu seyahatinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Yurt İçi: 12,99 TL’den başlayan fiyatlar ile sizler de artık uçuşunuzu sağlarken aynı zamanda da 21,99 Dolar’dan başlayan fiyatlar ile de aynı zamanda da yurt dışına uçma keyfini de elde etmiş olacaksınız.

Üstelik Türkiye çıkışlı, varışlı Kıbrıs Hatları: 59,99 TL’den başlayan fiyatlar ile daha keyifli bir şekilde sizler de bu harika kampanyadan da yararlanmış olacaksınız. Pegasus firması her daim birçok kişiye en konforlu şekilde uçma keyfini vermektedir ve bu anlamda da sizler de seyahatleriniz de Pegasus firmasını tercih etmeniz ile birlikte aynı zamanda da daha karlı bir şekilde uçma keyfini yaşayacaksınız. Dünya’nın her yerine seyahat edebilecek ve Türkiye’nin de birçok alanlarına da sizler de uçarak daha kısa süre içerisin de sevdiklerinize kavuşabileceksiniz.

yurtici-her-yon-12-tl-pegasus

Üst kısımda bulunan bilet sorgulama alanını kullanarak, en uygun fiyatlara Pegasus bileti satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.