Pegasus’un Güncel Yurtiçi Uçak Bileti Kampanyaları - Alobilethatti.com

Pegasus’un Güncel Yurtiçi Uçak Bileti Kampanyaları

pegasus-guncel-yurtici-kampanyalariYaz tatilinin giderek sona yaklaşmasıyla birlikte artık insanlar için kış tatiline plan yapmak düştü. Kış tatili için seyahat etmeyi planlayanlar, uçak ile seyahat etmenin oldukça pahalı olduğunu düşüncesi içindedirler. Ancak uçaklar ile seyahat etmek güncel kampanyalardan yararlanılması halinde oldukça ucuz fiyatlara tekabül edecektir. Kış tatilinizi gerçekleştirmek için Pegasus hava yollarının sunmuş olduğu güncel kampanyaları takip edebilirsiniz. Böylelikle kış tatilinizi oldukça uygun fiyatlardan gerçekleştirebilirsiniz. Yurt içinde Pegasus kış kampanyasından faydalanmanız halinde 29.99 liradan başlayan fiyatlarla uçabileceğinizi biliyor muydunuz? 21 Ağustos 2016 tarihine kadar biletinizi satın almanız halinde, bu kış yurt içindeki seyahatlerinizi 29 liradan gerçekleştirebilecek ve seyahatlerinizden oldukça fazla zevk alabileceksiniz. Kışın olumsuz hava şartlarının oluşmasıyla birlikte bireylerin, kendi otomobillerini kullanmaları oldukça zor olabilmektedir. Özellikle doğu bölgelerini kullanarak seyahat edecek olan kişiler için bu durum oldukça büyük bir tehlike arz etmektedir.

21 Ağustos 2016 23.59 saatine kadar almış olduğunuz biletler için Pegasus hava yolları bir tarih belirlemiş ve bu zaman dilimleri içinde uçuşunuzu ayarlamıştır. Bu zamana kadar almış olduğunuz biletler sayesinde, 26 Eylül 2016 ve 25 Mart 2017 tarihleri arasında uçuşlarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Biletlerinizi satın alma konusunda mutlaka alobilethatti.com platformunu tercih etmelisiniz. Çünkü biletlerinizi satın almak için bu platformu kullanmanız halinde biletler size oldukça uygun fiyatlardan yansıyacaktır. Bu kampanyanın sadece 136.000 koltuk ile sınırlı olduğunu söyleyebiliriz. Hızlı bir şekilde hareket etmeli ve bu tarihler arasında gidecek olduğunuz bir yer bulunuyorsa seyahatlerinizi uçaklar ile gerçekleştirmeniz gerektiğini söyleyebiliriz.

Aksi halde kampanyadan faydalanmayan bireyler, çok pahalı fiyatlardan uçuş yapmak durumunda kalabileceklerdir. İade ve değişiklik, bunun yanında iptal olaylarının oluşmasında ücret sınıfının geçerli olduğunu da söyleyebiliriz. Vermiş olduğunuz ücretin içine check-in bedelinin de dahil olduğunu söyleyebiliriz. Böylelikle check-in işlemleriniz için ekstra bir ücret ödemenize kesinlikle gerek kalmayacak ve rahat bir şekilde uçuşlarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Belirli bir koltuğu istiyorsanız, check-in işlemlerinizi önceden yaptırmanız sizin adınıza daha faydalı bir karar olmakla birlikte daha konforlu bir şekilde uçmanıza da katkı sağlayacaktır.