pgs, Ucuz pgs Fiyatları

pgs

Pegasus Havayolları Flypgs Hakkında

Pegasus Hava Yolları  1989 yılında kurulmuş olup merkezi İstanbul’dadır. Uçuşlarının ana merkezi Sabiha Gökçen Havalimanı’dır. Buna ek olarak İstanbul havalimanı, Ankara esenboğa havalimanı, İzmir Adnan Menderes ve Antalya Havalimanlarında da bağlantılı uçuşlar sunan alt merkezleri bulunmaktadır. 2005 yılında Sabancı Ailesi tarafından satın alınan ve Ali Sabancı’nın yönetiminde yer aldığı firma, özellikle low cost olarak tabir edilen ucuz maliyetli uçak biletleri sunmasıyla bilinmektedir.

Personel Kadrosu

Güvenilir ve ekonomik seyahatin yanı sıra uçak içi konfor ve müşteri memnuniyetini de sahip olduğu misyon dahilinde kusursuz bir noktaya taşıyan Fly pgs, deneyim sahibi personel kadrosu ile uçak içerisinde birçok talebinize de en hızlı ve en iyi şekilde yanıt vermeye devam ediyor. Uçak içi hizmetin yanı sıra her an ulaşılabilir müşteri temsilcileri ile de müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşımayı başarıyorlar.

Pegasus (Flypgs) Online Bilet Satışı

Türkiye’nin pek çok havalimanına uçuşu bulunan Pegasus’un uçuş ağında; çeşitli Avrupa ülkeleri ve Arap ülkeleri yer alıyor. Pegasus ile seyahat etmek için online satın alma işlemini yukarıdaki bilet arama motorundan yapabilirsiniz.

www.Alobilethatti.com

7/24 Ücretsiz Çağrı Merkezimiz ;

0850 250 22 66