Phi Phi Island Uçak Bileti, Ucuz Phi Phi Island Uçak Bileti Fiyatları

Phi Phi Island Uçak Bileti

Uçakla Phi Phi Island’a Seyahat

Phuket ile Andaman Denizi arasında yer alan  önemli bir takımada olan Phi Phi adaları, dünyanın önemli tatil beldelerinden birisidir. Her yıl çok sayıda kişi Güney Tayland’da yer alan bu adalara giderek güzel zamanlar geçirmektedir. Özellikle yaz aylarında adaya giden ziyaretçi sayısı oldukça fazladır. Sizlerde farklı bir tatil için Phi Phi adasına gitmek isterseniz Phi Phi Island uçak bileti olanaklarından yararlanarak havayolu ulaşımı ile seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece hem oldukça uzak mesafede olan bu bölgeye çok kısa bir sürede gidebilir, hem de seyahatlerinizi oldukça güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Üstelik yolculuk boyunca havayolu firmalarının ikramlarından da yararlanabilirsiniz.

Phi Phi Island Krabi Havalimanı’na Nasıl Gidilir?

Phi Phi Island bölgesine havayolu ulaşımı konusunda hizmet veren havalimanı Krabi Havalimanı’dır. Havalimanın kent merkezine çok kısa mesafede olması, yolcuların havalimanına çok kısa sürede gidebilmelerine olanak tanıyor. Havalimanın en önemli dezavantajı ise bölgede toplu taşıma olanaklarının oldukça az olmasıdır. Bu yüzden havalimanına gitmek için sadece taksiler kullanılabiliyor. Bunun dışında araç kiralama hizmetlerinden yararlanarak kendi kullandığınız araç ile de havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Ancak yine de havalimanın merkeze çok yakın olması yolcuların daha az ücretle havalimanına gitmelerini tercih ediyor.

Phi Phi Island Krabi Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Phi Phi Island havalimanı, şehir merkezine ulaşım olarak da oldukça avantajlıdır. Kent merkezine sadece birkaç kilometre mesafede olan havalimanından merkeze gitmek için en yaygın ulaşım aracı taksilerdir. Havalimanından günün her saati taksiye binmek ve merkeze gitmek mümkündür. Daha rahat ve konforlu bir şekilde havalimanından kent merkezine gitmek için ise havalimanından araç kiralanabilir. Bunun dışında bazı özel firmalar yolcularına havayolu transfer konusunda da hizmet vermektedir. Bu hizmet sayesinde havalimanından Phi Phi adalarının istenilen yerine özel araçlarla ulaşım sağlamak mümkündür.

Phi Phi Island Krabi Havalimanı Hakkında Kısa Bilgiler

Krabi Uluslararası Havalimanı uzun yıllardan bu yana yolcularına havayolu ulaşımı konusunda hizmet vermektedir. İç ve dış hatlarda yolcularına hizmet veren havalimanı, 1990 yılında açılmıştır. Birbirinden önemli havayolu şirketlerinin sürekli olarak uçak seferi düzenlediği havalimanı, yolcu kapasitesi açısından da bölgenin en işlek havalimanlarından birisidir. Özellikle yaz aylarında havalimanı çok yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Havalimanın yolcu kapasitesi yıllık olarak 3 milyondan fazladır.

Ucuz Phi Phi Island Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Alo bilet hattı internet sitemizde farklı destinasyonlar için ihtiyaç duyulan tüm uçak biletlerini birkaç adımda bulmak mümkündür. Phi Phi’ye gitmek için sizlerde havayolunu tercih ederseniz zaman kaybetmeden alo bilet hattı internet sitemizi ziyaret edebilir ve aradığınız bileti bulabilirsiniz. Sitenin ana sayfasında yer alan arama alanını kullanarak kısa sürede işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik istediğiniz uçak biletlerini çok ekonomik fiyatlarla sitemizden alabilirsiniz.