Porto Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Porto Uçak Bileti

porto-ucak-biletiPortekiz’de yer alan Porto kalabalık nüfusu ile Portekiz’in önemli şehirlerinden bir tanesidir. Porto’ya seyahat etmek istediğinizde ulaşım için birçok alternatifiniz olacaktır. Bunlara arasında ise en avantajlısı havayolu firmalarıdır. Uçakla yapacağınız yolculuklarda 4 saat 27 dakika gibi kısa sürede Porto’da olabilirsiniz. Ayrıca uçak yolculukları diğer ulaşım yollarına göre daha konforludur. Yolculuğunuz kısa sürdüğü için de Porto’ya vardığınız zaman kendinizi zinde hissedeceksiniz. Alo bilet hattı sitemizi ziyaret ederek siz de havayolu firmalarının Porto uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Tüm firmaların yapmış oldukları kampanyalar sitemizde aktif olduğu için biletlerinizi bu kampanyalardan yararlanarak daha ucuza satın alabilirsiniz.

Porto Havalimanı

Porto havalimanı, şehir merkezinden 13 km uzakta bulunmaktadır. Portekiz’in en önemli havalimanı olan Porto havalimanı aynı zamanda Avrupa’nın en önemli hava yolları üzerinde bulunuyor. Bu nedenle yılın her zamanı yoğun bir trafiğe sahiptir. Porto havalimanına geldiğinizde şehir merkezine ulaşmak için farklı alternatifleriniz bulunuyor. En çok tercih edileni ise metrolar. E ve B hattı ile siz de şehir merkezine hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra havalimanının hemen önünden kalkan havalimanı servisleri ile de şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Diğer alternatifleriniz ise taksi ve araç kiralama. Taksi ile 20 euro gibi bir ücret karşılığında şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Porto havalimanına gitmek için size Uygun bileti arıyorsanız bunun için sitemize göz atabilirsiniz.

Porta Hakkında Genel Bilgiler

Portekiz’in kuzeyine konuşlanmış olan Porto, Lizbon’dan sonra Portekiz’in en büyük ikinci şehridir. Porto, 10 yüzyılın ortalarına kadar bir sınır kenti olarak görülürken daha sonrasında nüfusunun artması ile beraber gelişmiş ve günümüzdeki haline bürünmüştür. Porto derin tarihi ile size birçok tarihi yapı sunmayı başarıyor. Porto’ya geldiğiniz zaman Eski Şehir, Liman Şarap mahzenleri, Sao Francisco Kilisesi gibi yerleri gezmelisiniz. Acıktığınızda ise Portekiz mutfağının eşsiz lezzeti olan balıkları tadabilirsiniz.

Porto’ya Uçak biletinizi satın almak istediğiniz zaman siz de uygun fiyatlardan ve kampanyalardan yararlanmak isterseniz aramalarınızı http://www.alobilethatti.com/ üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilir, aradığınız biletleri bularak satın alabilirsiniz.