Prag Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Prag Uçak Bileti

prag-ucak-biletiÇek Cumhuriyeti’nin başkenti ve Avrupa’nın önemli şehirlerinden bir tanesi olan Prag’a yapacağınız seyahatlerinizde siz de uçakları tercih edebilirsiniz. Zaman sizin için önemliyse uçak ile 2 saat 9 dakika içerisinde Prag’da olmanız mümkün. Ayrıca uçakla yolculuk yapmanın daha onlarca avantajı bulunuyor. Konforlu ve güvenli yolculuk da bunlardan bir tanesidir. Prag’a uçakla gitmek için ekonomik fiyata Uçak biletinizi satın almak istiyorsanız sitemize göz atabilirsiniz. Tüm havayolu firmalarının uçak biletleri sitemizde satılmaktadır. Ufak bir arama ile siz de en ucuz uçak biletlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmaların yaptıkları kampanyaları da yine sitemizde bulabiliyorsunuz.

Prag Havalimanı

Prag havalimanı, şehir merkezinden 15 km uzakta bulunuyor.  En fazla yolu taşımasını 2014 yılında 11 milyon yolcuya ev sahipliği yaparak gerçekleştirmiştir. 3 ayrı terminalden oluşan havalimanında dış hat yolcuları 1 nolu terminali kullanmaktadır. Havalimanından şehir merkezine gitmek için genelde CEDAZ servisleri kullanılmaktadır. Bu servisler ile ortalama olarak 30 dakika ile 1 saat arasında şehir merkezinde olabiliyorsunuz. BU servisler aynı zamanda taksilerin yüksek fiyatlarına maruz kalmamak için de kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra Airport express servisleri ve taksi ile de şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Prag’a gitmek için size Uygun bileti almak isterseniz siz de sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Prag Hakkında Genel Bilgiler

Uzun geçmişi ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Prag, tarih kokan kent olarak görülmektedir. 1.250.000 milyon nüfusu ile birçok kişinin yaşamak istediği bu şehir Çek Cumhuriyeti’nin en önemli şehirlerinden bir tanesidir. Prag’a geldiğiniz zaman Astronomik saat, St. Nichola Kilisesi, Aziz Vitus Katedrali gibi yerleri muhakkak dolaşmalısınız. Acıktığınızda ise Çek mutfağının eşsiz lezzetlerini tadabilirsiniz. Dünya genelinde üne kavuşmuş olan herhangi bir yemekleri bulunmasa da hafif bir tatlı olarak bilinen Trdelnik’i denemelisiniz.

Alo bilet hattı, gelişmiş altyapısı sayesinde aradığını tüm uçak biletlerinizi bulmanıza yardımcı oluyor. Sistemimiz havayolu firmalarının kendi sistemleri ile koordine bir şekilde çalışmakta ve en ucuz uçak biletlerinizi bulmanıza yardımcı olmaktadır. Alo Uçak Bileti üzerinden siz de her zaman en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz.